Wojewódzki szpanuje na Insta. To kosztowało fortunę!

Kuba Wojewódzki zaprezentował swoje nowe auto na swoim profilu na portalu Instagram, jest to najnowszy model Ferrari. Wojewódzki jako prowadzący swój program na antenie stacji TVN zarabia bardzo duże pieniądze, więc stać go na ekskluzywne auta, nie poprzestaje jednak na tym i ostatnio otwarta została jego nowa restauracja, nazywa się „Niewinni czarodzieje”.

Prowadzący na antenie stacji telewizyjnej TVN swój autorski program „Kuba Wojewódzki show” zawsze lubił wzbudzać kontrowersje. Zazwyczaj maja one związek z jego domniemanymi romansami z bardziej lub mniej znanymi kobietami. Głośno mówiło się o jego związku z takimi gwiazdami jak Anna Mucha, z którą był razem przez cztery lata, czy Maja Sablewska, albo Marta Żmuda- Trzebiatowska.

CZYTAJ TEŻ: Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację

Podejrzewa się go także o romanse z Natalią Lesz, Agnieszką Kaczorowską, Dominiką Zasiewską, czy Sarą Faraj. Ostatnimi czasy spotykał się także z modelką Renatą Kaczoruk. Para rozstała się już kilka miesięcy temu i od tego czasu plotką o nowym związku showmana nie ma końca. Widziany był podobna z wodzianką ze swojego programu.

Wojewódzki chwali się Ferrari na portalu Instagram

Kuba Wojewódzki (TVN) przy Ferrari na Instagram, ostatnio otwarta została jego nowa restauracja, która nazywa się "Niewinni czarodzieje".
Fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Wojewódzki nie stroni tez od chwalenia się na Instagramie swoimi osiągnięciami, teraz pokazał swoje nowe Ferrari warte bajecznie wielką ilość pieniędzy. Zdjęcie podkreślił komentarzem: „Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia ~ Sokrates albo Edyta Herbuś”. Namawiając ludzi do tego żeby wierzyli w siebie i dążyli do tego żeby spełniać swoje marzenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda odsłoniła bardzo dużo. Ale ciało! (foto)

Z kolejnych przedsięwzięć dziennikarza trzeba by wymienić to, że kilka dni temu została otwarta jego pierwsza restauracja, która nosi nazwę „Niewinni czarodzieje” i mieści się w Warszawie, Wojewódzki stwierdził, że rozpiera go duma.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! „Nie kupujcie tego”
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”
Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech
Doda ujawnia swoje IQ! Usiądźcie, będziecie w szoku

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →