Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!

Udostępnij:

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama Wanda Rabczewska udzieliły niedawno szczerego wywiadu na temat swoich relacji. Okazuje się, że była gwiazda zespołu Virgin bardzo mocno jest związana emocjonalnie ze swoją mamą. Okazuje się, że piosenkarka uważa swoją mamę za najlepszą przyjaciółkę. Nie zdradza jej jednak zbyt często swoich problemów, ponieważ chciałaby, aby Pani Wanda miała całkowicie spokojną starość. Z kolei mama Dody zdradziła jaka w dzieciństwie była Dorota. Czy jako nastolatka sprawiała kłopoty rodzicom, a może wręcz przeciwnie?

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości

Wanda Rabczewska i jej popularna córka – Dorota Rabczewska udzieliły niedawno szczerego wywiadu na temat swoich relacji. Wynika z niego jasno, że obie Panie mają ze sobą bardzo dobre relację. Doda podkreśliła, że uważa swoją mamę za najlepszą przyjaciółkę. Z kolei Pani Wanda przyznała, że raczej nie zwraca uwagi na kontrowersje wokół córki. Na dodatek wyznała, że Doda jako nastolatka nie sprawiała praktycznie żadnych problemów rodzicom. Po tych słowach Dorota stwierdziła, że po prostu nie przeżywała okresu buntu.

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama

Doda (Dorota Rabczewska) i jej mama Wanda Rabczewska udzieliły wywiadu na temat swoich relacji. Okazuje się,  że była gwiazda zespołu Virgin...
Doda/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali

Czy Doda zdradza mamie sekrety?

  • Kiedyś tak było. Jednak teraz, kiedy już jest starsza, to tego nie robię, bo wiem, że nie poradziłaby sobie z tym wszystkim psychicznie. Szkoda mi jej nerwów. Chciałabym, żeby miała fajną, spokojną, radosną starość. Problemy młodych niech zostaną przy młodych. Tym bardziej że jej życie bardzo się różni od mojego. Tu, w stolicy, jest prawo dżungli, wygrywa silniejszy. Ludzie podkładają sobie kłody pod nogi, niszczą się nawzajem, intryga goni intrygę. Show-biznes jest okrutny, nie ma żadnej etyki i daleko mu do moich zasad. Na szczęście ja już wiem, jak się poruszać w tym środowisku. – mówi Dorota Rabczewska.

Czy Wanda Rabczewska zwraca jeszcze uwagę swojej córce na jej postępowanie?

  • Dorotka ma silną osobowość, więc zwykle, jak mam inne zdanie, to ona mi wszystko tak wytłumaczy, że w końcu przyznaję jej rację. Ma duży dar przekonywania (śmiech). Ale kiedy była nastolatką, zdarzało mi się dać jej reprymendę. Młodość ma swoje prawa. Kiedy, jak nie w młodości, jest czas na popełnianie błędów? – stwierdziła Pani Wanda Rabczewska.

POLECAMY TAKŻE:

Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Zawadzka zdecydowała się na szczere wyznanie! Słowa chwycą was za serce

źródło: Party

tag: Virgin

, , ,