Kryzys małżeński u Kurdej Szatan! Mąż komentuje sytuację

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys? Media niedawno podały informację, która wskazywała, że para aktorów przeżywa poważny kryzys. Powodem takiej sytuacji miała być przytłaczająca popularność Basi, która aktualnie występuje w takich popularnych serialach jak M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Poza tym aktorka jest jedną z uczestników tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Jak całą sytuację komentuję Rafał Szatan?

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Basia Kurdej Szatan jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek w ostatnich latach. Aktorka sławę zdobyła przede wszystkim za sprawą gry w reklamie popularnej sieci komórkowej. Następnie w 2013 Basia otrzymała angaż w serialu M jak Miłość. Później aktorka prowadziła popularne programy rozrywkowe TVP na czele z The Voice of Poland oraz Kocham Cię Polsko. Niestety w wakacje telewizja publiczna podjęła decyzję o nie przedłużeniu współpracy z aktorką.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys? Media niedawno podały informację, która wskazywała,  że para aktorów przeżywa poważny kryzys.
Barbara Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Barbara Kurdej Szatan (Gwiazda M jak Miłość) i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys? Taką informację niedawno podały media. Powodem takiej sytuacji ma być wysoka popularność Basi. Jak ten stan komentuję Rafał Szatan?

  • Nigdy nie patrzyłem na to pod tym kątem, że Basia jest bardziej znana… Jesteśmy na takim etapie w naszym życiu zawodowym, że każde robi to, co kocha, spełnia się zawodowo w 100 procentach! I to jest najfajniejsze! Basia dużo gra, ja dużo koncertuję, nagrywam, a do tego udaje nam się również wspólnie tworzyć projekty muzyczne czy spektakle (musical „Legalna blondynka”), w których razem gramy, śpiewamy i daje nam to dużo radości, bo nie dość że możemy razem popracować, to do tego spędzamy dużo czasu ze sobą i z naszą córą. Hania uwielbia z nami podróżować i przebywać na koncertach! Cieszę się bardzo, że Basi udało się tak wstrzelić w cały ten świat show-biznesu, a przy tym pozostała tą samą Baśką, którą poznałem prawie osiem lat temu. A ja jestem szczęśliwym i spełniającym się wokalistą i muzykiem. – stwierdził w jednym z wywiadów Rafał Szatan.

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →