Tak Kurdej Szatan spędza Boże Narodzenie. Przepych i rozmach!

Jak Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan spędzają Święta Bożego Narodzenia? Dawna gwiazda TVP i serialu M jak Miłość rok temu spędziła jedne z najważniejszych świąt roku razem z treściami. W tym roku wygląda na to, że sytuacja może się powtórzyć. Jak w takim razie znana aktorka i prezenterka telewizyjna obchodzi jedne z najważniejszych świąt w roku? Jakie potrawy stanowią podstawę na stole wigilijnym u państwa Szamanów, a co z kolei jest raczej pomijane? Aktorka przyznała, która potrawa jest przez nią wręcz uwielbiana na wigilijnym stole. To zupa, która dla wielu milionów Polaków stanowi olbrzymi przysmak i element wielowiekowej tradycji!

Barbara Kurdej Szatan i Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj też: Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!

Aktorka serialu TVP – Barbara Kurdej Szatan w jednym z wywiadów przyznała, że ubiegłe Święta Bożego Narodzenia spędziła w Lubinie u swoich teściów. Aktorka przyznała, że w zeszłym roku święta i pomijający je w niedalekiej perspektywie okres czasu był naprawdę wyjątkowy. Kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem Basia Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan wprowadzili się do swojego nowego mieszkania, które bardzo spodobało się ich córce. Parapetówki jednak nie było, ponieważ przyjęcie nowego lokum odbyło się w wspaniałej atmosferze świąt Bożego Narodzenia.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan spędzają Święta Bożego Narodzenia? Dawna gwiazda TVP i serialu M jak Miłość rok temu...
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!

  • Zamiast parapetówki były święta. Dokładnie rok temu zamieszkaliśmy w nowym miejscu i zaprosiliśmy bliskich na wielką wigilię. – wyznała w rozmowie z Super Expressem Barbara Kurdej Szatan. Tym razem jedziemy na święta do rodziców Rafała, do Lublina, a moi rodzice – Eliza i Janusz jadą do Gdyni do mojej siostry Kasi. Tak się w tym roku podzieliliśmy. – dodała gwiazda M jak Miłość.

Aktorka również zdradziła sekret dotyczący potrawy, która jest dla niej bardzo istotnym elementem świąt.

-Barszcz z uszkami, ale niestety sama nie robię. Jeszcze nie! Ale pomagam i z pewnością będę pomagać w tym roku teściowej. Ona robi niezwykły sos jogurtowo-żurawinowy z czosnkiem. Rewelacyjny! – wyznała aktorka, która następnie powiedziała kilka słów na temat swoich teściów. – Moi teściowie – Małgorzata i Robert to wspaniali ludzie. Zawsze trzeba się dotrzeć i poznać, ale to bardzo radośni, serdeczni i rodzinni ludzie. Bardzo kochają swoje dzieci i ja też czuję tę miłość. Bez problemu powierzam im Hanię, a oni ja uwielbiają.

POLECAMY:

Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!
Polska we łzach. Woźniak Starak po raz pierwszy powiedziała to po śmierci męża
Straszne chamstwo w „Big Brother”! Fani wściekli, TVN7 milczy.
Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?
Wieniawa dała popis narcyzmu? „W Polsce nie ma drugiej takiej jak ja”

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →