Kurdej Szatan jest przerażona! Żałuje tej decyzji

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan wystąpi w show „Taniec z gwiazdami”! Była już gwiazda TVP zgodziła się na występ w kultowym programie telewizji Polsat, lecz nie ukrywa, że dopiero po teraz naszły ją pytania dotyczące tego, czy podjęła słuszną decyzję. O swoich wątpliwościach aktorka poinformowała fanów za pośrednictwem portalu instagram. W programie ma wziąć udział również mąż celebrytki — Rafał Szatan.

Barbara Kurdej Szatan w show Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej Szatan w show "Taniec z gwiazdami". Była gwiazda TVP wystąpi show telewizji Polsat. Basia  boi się występu co zdradziła na portalu instagram.
Barbara Kurdej Szatan w show „Taniec z gwiazdami”. Była gwiazda TVP wystąpi show telewizji Polsat. Basia boi się występu co zdradziła na portalu instagram.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan odchodzi z M jak miłość! Wszystko na to wskazuje!

Barbara Kurdej Szatan w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe szczyty swojej popularności. Aktorka zaczynała od reklam telewizyjnych, a dziś występuje w dwóch najbardziej popularnych serialach telewizyjnych w kraju. Na dodatek w zeszłym sezonie Basia prowadziła dwa programy rozrywkowe w TVP. Nie ulega więc wątpliwości, że Kurdej Szatan kiedyś po prostu musiała trafić do wielkiego show telewizji Polsat – „Taniec z gwiazdami”. Nie będzie to jednak debiut w komercyjnej stacji aktorki, która od dwóch lat występuje w polsatowskim serialu „W rytmie serca”. Czyżby miała teraz zagościć tam na dłużej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski zrobił to w dniu koncertu! Fani załamani

Basia Kurdej Szatan boi się występu?

Barbara Kurdej Szatan z entuzjazmem przyjęła propozycję występu w najnowszej edycji show „Taniec z gwiazdami”, lecz po czasie aktorkę naszły pewne poważne wątpliwości dotyczące tego, czy podjęła w tym przypadku słuszną decyzję. O swoich wątpliwościach aktorka poinformowała fanów za pośrednictwem portalu instagram.

Wątpliwości wystąpiły po pierwszej przymiarce strojów. To wówczas aktorka uświadomiła sobie, że już niedługo będzie musiała wystąpić przed milionami Polaków w bardzo skąpym przebraniu. Aktorka nie kryje z tego powodu lekkiego szoku, a nawet przerażenia. Czyżby była gwiazda TVP miała zrezygnować z udziału w popularnym show tanecznym?

– Przyjechałam właśnie na zdjęcia do billboardu do Tańca z Gwiazdami i założyłam po raz pierwszy swój kostium, który projektowała mi Malwina Wędzikowska […]. Sytuacja wygląda tak, że, jak założyłam ten kostium, to dopiero sobie uświadomiłam, w co ja weszłam i na co się zgodziłam. To jest skąpy kostium i że ja w tym skąpym kostiumie będę musiała tańczyć i się ruszać, i będą zbliżenia… – napisała Kurdej-Szatan na Instagramie.

POLECAMY:

Doda w rozkroku kusi na Insta! Panowie lepiej usiądźcie
Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem
Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”
Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →