Kurdej Szatan jest przerażona! Żałuje tej decyzji

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan wystąpi w show „Taniec z gwiazdami”! Była już gwiazda TVP zgodziła się na występ w kultowym programie telewizji Polsat, lecz nie ukrywa, że dopiero po teraz naszły ją pytania dotyczące tego, czy podjęła słuszną decyzję. O swoich wątpliwościach aktorka poinformowała fanów za pośrednictwem portalu instagram. W programie ma wziąć udział również mąż celebrytki — Rafał Szatan.

Barbara Kurdej Szatan w show Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej Szatan w show "Taniec z gwiazdami". Była gwiazda TVP wystąpi show telewizji Polsat. Basia  boi się występu co zdradziła na portalu instagram.
Barbara Kurdej Szatan w show „Taniec z gwiazdami”. Była gwiazda TVP wystąpi show telewizji Polsat. Basia boi się występu co zdradziła na portalu instagram.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan odchodzi z M jak miłość! Wszystko na to wskazuje!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe szczyty swojej popularności. Aktorka zaczynała od reklam telewizyjnych, a dziś występuje w dwóch najbardziej popularnych serialach telewizyjnych w kraju. Na dodatek w zeszłym sezonie Basia prowadziła dwa programy rozrywkowe w TVP. Nie ulega więc wątpliwości, że Kurdej Szatan kiedyś po prostu musiała trafić do wielkiego show telewizji Polsat – „Taniec z gwiazdami”. Nie będzie to jednak debiut w komercyjnej stacji aktorki, która od dwóch lat występuje w polsatowskim serialu „W rytmie serca”. Czyżby miała teraz zagościć tam na dłużej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski zrobił to w dniu koncertu! Fani załamani

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Basia Kurdej Szatan boi się występu?

Barbara Kurdej Szatan z entuzjazmem przyjęła propozycję występu w najnowszej edycji show „Taniec z gwiazdami”, lecz po czasie aktorkę naszły pewne poważne wątpliwości dotyczące tego, czy podjęła w tym przypadku słuszną decyzję. O swoich wątpliwościach aktorka poinformowała fanów za pośrednictwem portalu instagram.

Wątpliwości wystąpiły po pierwszej przymiarce strojów. To wówczas aktorka uświadomiła sobie, że już niedługo będzie musiała wystąpić przed milionami Polaków w bardzo skąpym przebraniu. Aktorka nie kryje z tego powodu lekkiego szoku, a nawet przerażenia. Czyżby była gwiazda TVP miała zrezygnować z udziału w popularnym show tanecznym?

– Przyjechałam właśnie na zdjęcia do billboardu do Tańca z Gwiazdami i założyłam po raz pierwszy swój kostium, który projektowała mi Malwina Wędzikowska […]. Sytuacja wygląda tak, że, jak założyłam ten kostium, to dopiero sobie uświadomiłam, w co ja weszłam i na co się zgodziłam. To jest skąpy kostium i że ja w tym skąpym kostiumie będę musiała tańczyć i się ruszać, i będą zbliżenia… – napisała Kurdej-Szatan na Instagramie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Doda w rozkroku kusi na Insta! Panowie lepiej usiądźcie
Cielecka powiedziała co sądzi o LGBT. Teraz może mieć poważy problem
Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”
Gąsiewska w Playboyu? To zdjęcie mówi wszystko
Ujawniono skład The Voice! Tego się nikt nie spodziewał
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →