Kurdej Szatan zaatakowana w sieci! Ludzie uważają, że…

Basia Kurdej Szatan jest kochana przez fanów, ale i jej czasem zdarza się wpadka, która sprawia, że jej wizerunek w ich oczach nieco blednie. Tak było przy okazji nowej polskiej komedii pod tytułem „Swingersi”, w której wystąpiła aktorka znana między innymi z seriali „M jak miłość” i „W rytmie serca”. Fani komentujący na profilu gwiazdy na portalu Instagram nie owijali w bawełnę, bowiem wielu jest zdania, że granie w tego typu produkcji nie przystoi sympatycznej gwieździe.

Czytaj też: Szok! Wiktoria Gąsiewska topless! Te sceny są naprawdę ostre!

Choć Barbara Kurdej Szatan nie ma na swoim koncie spektakularnych ról w ambitnych filmach, jej fani zgodnie twierdzą, że stać ją na wiele, zatem fakt, że zagrała w kolejnej komedyjce został przez nich zakwalifikowany jako wpadka.

Czy nowa rola Kurdej Szatan to wpadka?

Kurdej Szatan ("M jak miłość", "W rytmie serca") skrytykowana na Insta, ale czy rola w komedii "Swingersi" to faktycznie wpadka?
fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Komedia „Swingersi” opowiada o małżeństwach, które znudzone dotychczasowym pożyciem szukają czegoś, co doda pikanterii ich związkom. Gwiazda „M jak miłość” i „W rytmie serca” gra tam jedną z ról, czym właśnie pochwaliła się na Insta. Niestety, informacja ta nie spotkała się z przesadnie ciepłym przyjęciem fanów, bowiem uważają oni, że stać ja na więcej.

Czytaj też: Awantura w Senacie! Lidia Staroń punktuje sędziów – to trzeba zobaczyć (wideo)

Niestety, udział Kurdej Szatan w tej komedii to nie wpadka, bowiem wystarczy popatrzeć na filmografię gwiazdy, by przekonać się, że granie w tego typu produkcjach to dla niej raczej norma niż wyjątek. Cóż, życie celebryty bywa drogie i jakoś trzeba na nie zarobić. Równie dobrze można zarabia grając w głupawych filmach, bowiem pieniądz, jak wiemy, nie śmierdzi. Instagram musi się z tym pogodzić.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gwiazda TzG w gorącej sesji! Odsłoniła zdecydowanie za dużo!
Doda przyznała się. Przeszła przemianę!
Wieniawa zaatakowana przez fanów! Zdecydowała się na odpowiedź Doda przyznała się. Przeszła przemianę!
Znamy zarobki Roxie! Kwoty wbijają w fotel!
Myślała, że jest w upragnionej ciąży. Badanie ujawniło straszną prawdę

, , , ,