Doda kusi w sieci. Tak gorąco jeszcze nie było!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda (Dorota Rabczewska) kusi na portalu Instagram swoich fanów,  którzy są pod wrażeniem sylwetki piosenkarki. Była gwiazda zespołu Virgin lubi sprawiać skandale. Wielokrotnie to podkreślała, lecz tym razem przeszła samą siebie. Mimo, że część fanów uważa,  że piosenkarka po ślubie stara się być mniej kontrowersyjna,  to zdarza się jej pokazać swoje stare oblicze. Waszym zdaniem Doda ponownie pokazała,  że potrafi kusić?

Czytaj też: Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda (Dorota Rabczewska) kusi na portalu Instagram swoich fanów,  którzy są pod wrażeniem sylwetki piosenkarki.

Doda to jedna z najbardziej popularnych polskich skandalistek ostatnich lat. Była gwiazda zespołu Virgin prócz kariery muzycznej zasłynęła przede wszystkim z licznych skandali,  które po prostu kocha prowokować. Według Rabczewskiej już taka po prostu jest i nic z tym nie zrobi. Trzeba jednak przyznać,  że mimo wszystko stara się robić co pewien czas wyjątki od tej świeżo przyjętej reguły. Tak też było i w tym przypadku, który dużo wcześniej artystka postanowiła wyjaśnić odnosząc się do jego genezy.

Czytaj też: Jędrzejczyk dla zabawy naraziła życie własnej matki! Ludzie są w szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie jestem skromna. Na pewno. Czy jestem pokorna? Nie chcę udawać kogoś, kim nie jestem. Uważam, że jestem zajebistą dziewczyną pod każdym względem. Każdy ma swoje wady. Jestem wybuchowa. Jestem choleryczką. Ale przecież ja śpiewam rocka! Nie mogę być ślamazarna. Muszę być pobudzona cały czas.“ – stwierdziła w jednym z wywiadów Dorota Rabczewska.

Doda (Dorota Rabczewska) kusi na portalu Instagram fanów,  którzy są pod wrażeniem sylwetki piosenkarki. Była gwiazda zespołu Virgin lubi sprawiać skandale.
Doda/ screen YouTube

„Bardzo długo zastanawiałam się, by powiedzieć coś mądrego i sensownego, i… nic nie wymyśliłam. Zresztą obojętnie, co bym powiedziała, i tak by wyszło fiu-bździu, ale przecież za to mnie kochacie… Po prostu jaja jak berety.“ – twierdzi Doda, która swoim najnowszym nagraniem i zdjęciem na portalu Instagram nawiązała częściowo do swojego dawnego oblicza. Tęsknicie za Dodą,  która regularnie wywoływała skandale?

POLECAMY:

Doda u Wojewódzkiego. Szczere wyznanie o wierze i kościele
Michał Wiśniewski szczerze. Ciężko to przeżył!
Gessler zdradza tajemnicę. Było pikantnie i nieprzyzwoicie!
Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę
Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →