Kurdej Szatan zdobyła się na szczere wyznanie. Daje do myślenia!

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd telewizji Polsat oraz show Taniec z Gwiazdami. Niedawno media podały informację o rzekomych problemach pary,  których miała dotknąć wysoka popularność Basi, która w ostatecznym rezultacie miała źle wpływać na Rafała. Jaka w takich momentach jest recepta aktorki na związek?

Czytaj też: Dramat Wieniawy i Rosati. Co dalej z nimi będzie?!

Barbara Kurdej Szatan w latach 2008–2010 była aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Od 2010 występuje w Teatrze 6. piętro, a od 2015 również w Krakowskim Teatrze Variété. W 2014 zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię. Od 2014 wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej w serialu TVP2 M jak miłość.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd telewizji Polsat oraz show Taniec z Gwiazdami.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Jędrzejczyk dla zabawy naraziła życie własnej matki! Ludzie są w szoku

Prywatnie Barbara Kurdej Szatan jest związana z Rafałem Szatanem,  który jest piosenkarzem oraz również aktorem. Para ma 7-letnią córkę,  o imieniu Hania, która jest oczkiem w głowie rodziców. W ostatnim czasie para przeżywała kryzys. Powodem całej sytuacji miały być liczne sukcesy zawodowe Basi Kurdej Szatan,  które miały źle działać na Rafała. Jaka jest recepta aktorki na tego typu sytuację i udany związek?

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan to bez wątpienia jedne z największych gwiazd telewizji Polsat oraz show Taniec z Gwiazdami. Para przechodzi kryzys?

Każdy z nas spotyka na swojej drodze dobrych i wartościowych ludzi, tylko nie każdy ich zauważa. Miałam różne momenty w moim życiu, raz lepsze, raz gorsze. Uważam, że trzeba być po prostu odważnym i mimo różnych przeszkód zawsze brnąć do celu. – stwierdziła Barbara Kurdej Szatan.

POLECAMY:

Doda u Wojewódzkiego. Szczere wyznanie o wierze i kościele
Michał Wiśniewski szczerze. Ciężko to przeżył!
Gessler zdradza tajemnicę. Było pikantnie i nieprzyzwoicie!
Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę
Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →