Leszka Lichoty zaostrzenia nie dotyczą. Wszystko przez jeden szczegół

Leszek Lichota (Wataha HBO) oraz Ilona Wrońska uczą swoje dzieci w domu. Aktualnie takim systemem edukacji są objęte wszystkie dzieci w Polsce.

Czytaj też: Rekordowa liczba zgonów i kolejne zakażenia w Polsce

Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim napięta sytuacja w Polsce oraz na świecie z powodu koronawirusa. W samej Polsce jak na razie stwierdzono ponad 2300 przypadków zakażeń na koronawirusa z czego zmarło już 35 osób.

W tej sytuacji można powiedzieć, że obostrzenia edukacyjne dzieci Leszka Lichoty i Ilony Wrońskiej nie dotyczą, ponieważ na co dzień są one edukowane w domu. Czym jest to spowodowane?

Leszek Lichota to aktor znany w ostatnim czasie z powodu roli Wiktora Rebrowa w serialu Wataha, którego produkcja zajęło się HBO. Aktor od dawna nie kryje tego, że wraz ze swoją partnerką wiodą bardzo nieszablonowe życie.

Leszek Lichota (Wataha HBO) oraz Ilona Wrońska uczą swoje dzieci w domu.

Dziś się okazało, że pewne nowe obostrzenia dotyczące między innymi edukacji dzieci ich nie dotyczą. Para od samego początku edukuje swoje dzieci w domu. Leszek uczy je przede wszystkim matematyki, a Ilona biologii. Z innych przedmiotów nauczanie prowadzą opłacani nauczyciele.

My kompletnie tego nie odczuwamy, bo u nas od prawie 5 lat wszystko wygląda tak samo. My idziemy swoim trybem nauczania. Zaliczamy egzaminy zupełnie inaczej, niż to teraz wygląda ze względu na pandemię. Uczymy dzieci blokami, czyli np. we wrześniu i październiku skupialiśmy się tylko na biologii i geografii. Potem dzieciaki zaliczały te przedmioty i przechodziliśmy do kolejnych

– wyznała Ilona.

Zobacz również: Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

Leszek uczy matematyki, a ja biologii, geografii, polskiego i historii. Do angielskiego i fizyki mamy panią Ulę, która z nami współpracuje od lat. Do chemii mieliśmy na trzy miesiące panią, która przygotowywała córkę do testów. I przychodzi też pan od informatyki, bo to nie jest nasza działka. Na początku przychodził, tylko żeby poduczać dzieci do egzaminu. Ale Kajtek tak się w to wciągnął, że kontynuują naukę.

Skąd wynika taka decyzja pary aktorów? Okazuje się, że niedawno planowali oni wspólną podróż po krajach Ameryki Południowej i Północnej. Nie chcieli, aby dzieci miały zaległości w szkole, więc podjęli edycję domową.

Leszek Lichota (Wataha HBO) oraz Ilona Wrońska uczą swoje dzieci w domu. Aktualnie takim systemem edukacji są objęte wszystkie dzieci w Polsce.
Leszek Lichota (Wataha HBO) oraz Ilona Wrońska uczą swoje dzieci w domu. Aktualnie takim systemem edukacji są objęte wszystkie dzieci w Polsce./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Wiśniewski odpowiada Buczkowskiej. Konflikt się zaostrza

14-dniowa kwarantanna nie wystarczy. Wszystko na nic?

Koronawirus w Polsce: Rekordowa liczba zgonów, coraz więcej zakażonych

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →