Musiał ma romans? Zobacz kto jest jego wybranką

Wiedźmin: Maciej Musiał, jego kariera rozwija się w szybkim tempie, czy aktor miał romans na planie mega-produkcji Netflixa? Kim jest kobieta, z którą spotykał się Maciej Musiał i czy będzie z tego nowy związek?

Czytaj też: Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Kariera Maciej Musiała nabrała w ostatnim czasie sporego rozpędu. Młody aktor kojarzony głównie z roli w serialu TVP pod tytułem Rodzinka.pl, najpierw współtworzył i zagrał jedną z głównych ról w pierwszym polskim serialu serwisu streamingowego Netflix, 1984, który widzowie mogli oglądać w 140 krajach.

Następnie Maciej dostał angaż w superprodukcji tego samego serwisu streamingowego, w Wiedźminie, gdzie zagrał u boku Henrego Cavila, czy Frei Allen. Serial odniósł olbrzymi sukces i niemal od razu stał się najchętniej oglądaną produkcją na Netflixie.

Maciej Musiał miał romans na planie Wiedźmina?

„Dzięki „Wiedźminowi” zrozumiałem, że ekstremalnie ciężko jest robić międzynarodową karierę, siedząc w Polsce. Muszę się pozbyć akcentu, ale mogę to zrobić, tylko mieszkając… tam”

– wyznał w jednym z wywiadów Maciej Musiał.

Aktor postanowił zdradzić swoje plany, chce się wyprowadzić do Londynu, co ma być odskocznią do kariery w Hollywood. Jego plany pokrzyżował jak na razie wybuch epidemii koronawirusa COVID-19.

„Jestem młody, właśnie skończyłem studia. Chcę spróbować tam pomieszkać”

– dodał po chwili aktor.

Zobacz również: Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Ostatnio jednak media obiegła inna plotka związana z aktorem, był on widziany wspólnie z wcześniej wymienioną Freyą Allen, para udała się wspólnie do teatru. Czy Maciej Musiał i Freya Allen stworzą związek? Czy może jest to tylko przelotny romans?

Wcześniej serwisy plotkarskie sugerowały, że młody aktor mógł mieć romans z dużą od niego starszą producentką Wiedźmina, Lauren Schmidt-Hissrich, na warszawskiej premierze serialu, Maciej nie odstępował jej o krok, czyżby wpływowa amerykanka miała mu pomóc w rozwoju kariery za wielką wodą?

Wiedźmin: Maciej Musiał, jego kariera się rozwija czy miał romans na planie? Kim jest kobieta, z którą spotykał się Maciej Musiał i czy będzie nowy związek?
Wiedźmin: Maciej Musiał, jego kariera się rozwija czy miał romans na planie? Kim jest kobieta, z którą spotykał się Maciej Musiał i czy będzie nowy związek? Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Polacy stracą prywatność! Przerażający projekt rządu staje się faktem

Lekarze pozbawili ją złudzeń. Jest bardzo źle

Polska daje przykład Europie. Zrobiliśmy to jako pierwsi

To może Cię również zainteresować:

Boris Johnson na intensywnej terapii, nowe informacje o stanie zdrowia

PiS przegrywa głosowanie. To koniec rządu Morawieckiego?

Nowe dane z Polski: Kolejne zgony i zachorowania

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →