Sekrety Gessler wyszły na jaw! Tego o niej nie wiedziałeś

Udostępnij:

Magda Gessler i jej brat, choroba oraz wyznanie. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest bardzo dobrze znana w kraju przede wszystkim za sprawą licznych programów,  które prowadzi w znanej komercyjnej stacji. Okazuje się,  że prócz tego aktorka kryje nie jeden sekret,  który mógłby z pewnością zainteresować jej największych fanów. Dziś opowiemy o faktach z życia znanej restauratorki,  o których mało kto zdawał sobie sprawę.

Magda Gessler,  brat, choroba i wyznanie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa w programie „Taniec z gwiazdami”? To już potwierdzone

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka ma brata, którym jest polityk i działacz społeczny  – Piotr Ikonowicz. Kilka lat temu Magda i Piotr oraz ich tata wystąpili w telewizji TVN, gdzie opowiadali między innymi o ich wspólnych relacjach. Teraz wydaję się,  że rodzeństwu nie jest po drodze. Piotr to były poseł, który wybrał bardzo skromne życie. Mężczyzna przez pewien czas wzmagał  się z problemami finansowymi. Aktualnie działa wspólnie z działaczami polskiej lewicy.

Magda Gessler,  brat, choroba i wyznanie. Sekrety gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje, o których nie miałeś pojęcia! Oto one!
Magda Gessler, brat, choroba i wyznanie. Sekrety gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje, o których nie miałeś pojęcia! Oto one!

CZYTAJ TEŻ: Cichopek wyglądała nieziemsko: „Seksbomba!”. Wygląda jak znana aktorka

Mało kto wie, lecz Magda Gessler w przeciwieństwie do ponad 90% społeczeństwa Polski nie jest wyznania katolickiego. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wyznaję prawosławie,  które w pewnych elementach różni się od obrzędów,  które dobrze znamy z kościoła rzymskokatolickiego. Gwiazda często w swoich wpisach nawiązuje do „opaczności Bożej”.

Żywiołowa Magda Gessler niestety jak każdy z nas wzmaga się z problemami zdrowotnymi. Niedawno głośno było o problemach z wagą u królowej TVN, lecz na całe szczęście problem w tym temacie został już zażegnany. Aktualnie od pewnego czasu Magda Gessler mierzy się z innym schorzeniem, którego źródła nie da się tak łatwo pozbyć. Mowa tu o paraliżu nerwu trójdzielnego twarzy, na który cierpi znana restauratorka. O swoich problemach celebrytka przyznała się w 2018 roku.

POLECAMY TAKŻE:

Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało
Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości
Mucha nago w sieci! Aktorka kusi zdjęciami na Insta
Paweł Królikowski chory. Wyznał co się z nim działo
Kurdej Szatan zmieszana z błotem. Poszło o „TzG”!

, , ,