Kolejna metamorfoza Gessler zwala z nóg. Jak ona to zrobiła?

Magda Gessler i jej dieta rok tematu robiła furorę na portalu Instagram, ponieważ gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” mocno schudła za jej pomocą.

Czytaj też: Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

Teraz celebrytka ze względów bezpieczeństwa przebywa w swoim domu w Polsce na kwarantannie. Przez długi czas izolacji były to bardzo ciężkie chwilę dla znanej restauratorki. Niestety nie tak miała wyglądać jej walka z koronawirusem.

Gwiazda TVN chciała przede wszystkim spędzić ten czas z najbliższymi osobami. Niestety to jej się nie udało. Izolacja ostatecznie przyniosła efekt inny od zamierzonego.

Niedawno z najnowszego wywiadu z Magdą Gessler można było wywnioskować, że restauratorka bardzo mało je. Powodem takiego stanu rzeczy miała być samotność Pani Magdy podczas kwarantanny. Niestety jej planowany lot do Kanady do ukochanego Waldemara nie dało się zrealizować.

Magda Gessler i jej dieta

W ostatniej chwili na drodze Magdy Gessler stanęła informacja o odwołaniu wszystkich lotów z Polski. Na dodatek jej ukochana córka Lara wraz ze swoim partnerem postanowili izolować się od zagrożenia na Mazurach u swoich znajomych. W tej sytuacji Magda Gessler była i jest skazana na samotność.

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

Już rok temu dużo mówiło się o cudownej przemianie Magdy Gessler. Wówczas to restauratorka dzięki pomocy i namowie syna podjęła decyzję o przejściu na ścisłą dietę. W jej trakcie restauratorka chwaliła się, że schudła aż 13 kilogramów. Teraz wygląda na to, że kwarantanna wywołała u niej podobny efekt.

View this post on Instagram

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Zobacz również: Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kg – wyznała jesienią w „Party” Magda Gessler. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera!

– wyznała odmieniona gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

Magda Gessler i jej dieta rok tematu robiła furorę na portalu Instagram, ponieważ gwiazda TVN i show "Kuchenne Rewolucje" mocno schudła za jej pomocą.
Magda Gessler i jej dieta rok tematu robiła furorę na portalu Instagram, ponieważ gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” mocno schudła za jej pomocą./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Wiemy od kiedy otworzą restauracje! Przeciek z rządu

Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →