Magda Gessler ma problem. Czy to początek katastrofy?

Magda Gessler – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje w Poznaniu reklamowała swój najmłodszy biznes, którym są Lody Ice Queen.

Czytaj też: Sonda: Na kogo zagłosowałbyś gdyby wybory odbyły się dzisiaj?

Restauratorka już przed rokiem z wielką pompą podjęła decyzję o rozpoczęciu nowej działalności. Wówczas to pierwszy punkt z lodami produkcji znanej restauratorki stanął w Warszawie.

Dziś jednak przed sezonem letnim gwiazda postanowiła iść za ciosem i otworzyć nowy lokal, lecz tym razem w Poznaniu. Jak przebiegło otwarcie lodziarni i ile kosztuje porcja lodów u gwiazdy stacji TVN?

Magda Gessler to bez wątpienia kobieta maszyna. Za tym stwierdzeniem może przemawiać choćby fakt ilości posiadanych przez nią biznesów oraz przedsięwzięć, w które jest zaangażowana. Z pewnością największą część swoich dochodów Magda Gessler czerpie z pracy w stacji TVN, gdzie prowadzi takie programy jak „Kuchenne Rewolucje” oraz „MasterChef”, lecz to nie wszystko.

Magda Gessler otwiera Ice Queen w Poznaniu

Restauratorka posiada także liczne restauracje oraz od niedawna własną firmę produkującą lody. To właśnie w ten ostatni interes Magda Gessler stara się w ostatnim czasie inwestować najwięcej.

Ice Queen to nowość na rynku. Zaledwie rok temu Magda Gessler ogłosiła start nowego interesu. Z zapowiedzi restauratorki wynika między innymi, że produkowane przez jej firmę lody są w pełni naturalne bez szkodliwych składników. Na dodatek ich receptura ma pochodzić o od babci Pani Magdy.

Zobacz również: Wyciekło ile zarabia Ogórek w TVP. Zawrotna suma

W piątek, 22 maja przy ul. św. Marcin w Poznaniu otwarto budkę z lodami od Magdy Gessler „Ice Queen”. Tuż po otwarciu, o godz. 12 ustawiła się po lody niestety dosyć niewielka kolejka.

Pierwsze 100 osób otrzymało w dniu otwarcia lody za darmo. Za małą porcję należało zapłacić 6 zł. Z kolei za średnią 10 zł, a za dużą 15 zł. Czy frekwencja świadczy o tym, że mieszkańcy raczej nie są zainteresowani wyrobami Magdy Gessler? A może chodziło o względy bezpieczeństwa?

Magda Gessler - gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje w Poznaniu reklamowała swój najmłodszy biznes, którym są Lody Ice Queen.
Magda Gessler – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje w Poznaniu reklamowała swój najmłodszy biznes, którym są Lody Ice Queen./ screen YouTube

Źródło: Głos Wielkopolski

Polecamy także:

Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Jedna z kluczowych postaci wypowiedziała wojnę Latkowskiemu. Ostro

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →