Szok! Oto kim jest Mateusz Gessler dla Magdy

Czy Magda Gessler i Mateusz Gessler to syn i matka, a może coś zupełnie innego łączy prowadzącą Kuchenne Rewolucje z jurorem MasterChef Junior? Bez wątpienia łączy ich to samo popularne nazwisko, a poza nim również praca telewizji oraz przede wszystkim zamiłowanie do szeroko pojętej gastronomii. Kim są dla siebie Magda i Mateusz Gessler? Możecie doznać szoku!

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od 2010 roku. Poza pracą w telewizji restauratorka prowadzi również szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Magda Gessler występuje również w takich programach kulinarnych jak MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler. Bez wątpienia jest jedną z największych sław komercyjnej stacji TVN.

Czy Magda Gessler i Mateusz Gessler to syn i matka,  a może coś zupełnie innego łączy prowadzącą Kuchenne Rewolucje z jurorem Masterchef Junior?
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Mateusz Gessler to kucharz, restaurator oraz przede wszystkim osobowość telewizyjna. Na co dzień możemy go zobaczyć w programie MasterChef Junior, gdzie dokonuje oceny potraw młodych adeptów szkoły kucharskiej. W tym miejscu można zadać jedno ważne pytanie, czy Magda Gessler i Mateusz Gessler to syn i matka, a może coś zupełnie innego łączy prowadzącą Kuchenne Rewolucje z jurorem MasterChef Junior?

Mateusz Gessler to tak naprawdę syn Adama Gesslera – warszawskiego restauratora, który jest bratem Piotra Gesslera – byłego męża Magdy Gessler, ojca Lary Gessler. Z dotychczasowych wywiadów wynika, że Mateusz i Magda bardzo lubią swoje towarzystwo i zawsze mogą na siebie liczyć. Tak było w sytuacji, kiedy Mateusz wrócił do Polski z USA i szukał pracy. Wówczas z pomocną dłonią wyszła w jego kierunku jego ciocia.

  • To była chyba moja pierwsza praca w Polsce. Dobrze ją wspominam, ale dziwnie czułem się jako kelner, dlatego też krótko to trwało. Szybko poszedłem do kuchni i zacząłem gotować. Ale cieszę się, że mam takie doświadczenia na koncie, bo wiele mi one dały. Słabo mówiłem wtedy po polsku, a Magda dała mi szansę – zdradził w rozmowie z portalem. 

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →