Magda Gessler otarła się o śmierć! Wyznała bolesną prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler otarła się o śmierć i teraz wyznała straszną prawdę, twarz programu “Kuchenne Rewolucje” oraz “MasterChef” opowiada o najgorszych chwilach w jej życiu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dzięki programowi “Kuchenne Rewolucje”, restauratorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce. Jej sposób bycia zarówno prywatnie jak i “służbowo” sprawił, że zdobywa ona sympatię coraz większej rzeszy fanów. Tym razem jednak jurorka “MasterChef” zdobyłą się na wyznanie strasznej historii. Magda Gessler niegdyś otarła się o śmierć. To najboleśniejszy okres w jej życiu, teraz zdecydowała się o nim opowiedzieć.

Patrząc na to jak  Gessler bryluje w mediach społecznościowych można odnieść wrażenie, że nie ma w życiu żadnych problemów. Jednakże prawda jest okrutna. Restauratorka przeszła przez prawdziwe piekło.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Lara Gessler chodzi nago? Pokazała zdjęcia!

Twarz programów kulinarnych takich jak “Kuchenne rewolucje” czy “Masterchef”opowiedziała historię, którą prawdopodobnie do tej pory znali tylko jej bliscy.

Magda Gessler otarła się o śmierć

Dopiero po wielu latach restauratorka i gwiazda telewizji TTV oraz TVN jest w stanie mówić o tym co ją w życiu spotkało. W dalekiej przeszłości w okresie niecałych czterech lat Magda Gessler przeszła przez dwie największe tragedie – najpierw śmierć córki Ani, następnie ukochanego męża jakim był Volkhart Müller. Wspominając o tym jest jej ciężko, jednakże dodaje, że gdyby nie te wydarzenia, nigdy nie miała by takiego charakteru jak dziś. To ją ukształtowało.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Ania chciała wyjść na świat. Nie można było zatrzymać dłużej skurczów. Kiedy się urodziła, krzyknęła. Moja nadzieja odżyła… Ale szpital nie był przygotowany na poród wcześniaków. Miała niewykształcone płuca. Zmarła dwa tygodnie potem – wyznała prawdę Magda Gessler.

Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje) wyznała prawdę

– Na początku 6. miesiąca z powodu dodatkowych skurczów, kiedy byłam z moim małym synkiem na zakupach, odeszły mi wody. Przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczął się proces ratowania dziewczynki. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie krwi i śmierć. Życie dziecka podtrzymywano tygodniami. Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza – opowiedziała twarz programu “Kuchenne Rewolucje”, Gessler.

ZOBACZ TAKŻE: Mandaryna dobija Wiśniewskiego. Powiedziała co myśli

Magda Gessler choć otarła się o śmierć jednak przeżyła. Niestety jej córka Ania nie miała tyle szczęścia. Opowiadając o tym gwiazda programu Kuchenne Rewolucje i MasterChef nie kryje wzruszenia i bólu który mimo wszystko po tylu latach pozostał.

Magda Gessler otarła się o śmierć i teraz wyznała straszną prawdę, twarz programu “Kuchenne Rewolucje” oraz “MasterChef” opowiada o najgorszych chwilach
Magda Gessler otarła się o śmierć i teraz wyznała straszną prawdę, twarz programu “Kuchenne Rewolucje” oraz “MasterChef” opowiada o najgorszych chwilach

źródło: Pikio

Zobacz również:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →