Mandaryna dobija Wiśniewskiego. Powiedziała co myśli

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem przez 4 lata, a w tym czasie zdążyli się doczekać dwójki dzieci, którymi są Fabienne oraz Xavier. Pociechy pary gwiazd już niedługo osiągną pełnoletność. Z tej między innymi okazji dziennikarze zadali pytanie Marcie jak ocenia swoje dzieci. Co według jej opinii mają po niej, a co po szalonym i często mocno kontrowersyjnym tacie? Mandaryna tą odpowiedzią utarła nosa byłemu partnerowi.

Czytaj też: Doda doprowadziła dzieci do płaczu! Wszystko znalazło się w sieci

Michał Wiśniewski i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem przez cztery lata. Pata pobrała się w 2002 roku, a następnie wzięła ślub ponownie rok później, lecz tym razem na kole biegunowym w obecności księdza oraz kamer telewizyjnych. Przez lata ich życie mogliśmy obserwować za sprawą programu „Jestem jaki jestem”. Ostatecznie ich związek zakończył się w 2006 roku. Po związku pozostały parze dzieci, którymi zajęła się Marta. Dziś Xavier i Fabienne mają 17 i 16 lat.

Michał Wiśniewski i Mandaryna  (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem, a w tym czasie zdążyli się doczekać dwójki dzieci,  którymi są Fabienne oraz Xavier.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Zobacz również: Królowa Elżbieta przerwała milczenie: wydała oświadczenie ws Harry’ ego i Meghan

Mimo, że związek Marty i Michała jest już przeszłością, to byli małżonkowie wciąż utrzymują ze sobą bardzo dobry kontakt. Bez wątpienia można w tym elemencie szukać zasługi po stronie dzieci, które do końca życia będą w pewnym sensie łączyć ze sobą gwiazdy zespołu Ich Troje. W mediach często podkreślano, że dzieci są bardziej podobne z wyglądu do Michała, lecz jak jest z ich charakterem? W tym temacie w rozmowie z mediami wypowiedziała się Mandaryna.

Nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili i nie są pyskaci, więc w sumie chyba… niewiele. – stwierdziła Mandaryna, która przy okazji utarła nosa swojemu byłemu mężowi.

Polecamy:

Putin grozi Polsce? „Zamkniemy im ohydne usta!” Zapowiada co zrobi
Tego o nim nie wiedziałeś! Oto kim jest Bielenia z filmu „Boże Ciało”
Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →