Lara Gessler chodzi nago? Pokazała zdjęcia!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lara Gessler ponownie nago? Córka znanej restauratorki, którą jest Magda Gessler przyznaje wprost jakiej części garderoby nie lubi na siebie zakładać. Co by na to powiedziała Magda Gessler (Gwiazda TVN i prowadząca Kuchenne Rewolucje)? Warto dodać, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja kiedy Lara Gessler wprost przyznaję, że za pewnymi ubraniami po prostu nie przepada, a dowody na potwierdzenie tej tezy możemy znaleźć choćby na portalu Instagram.

Gessler nago?

Lara Gessler to córka Magdy Gessler, która jest znana przede wszystkim z prowadzenia kultowego programu „Kuchenne Rewolucje” na antenie stacji TVN. Lara to początkująca celebrytka,,która coraz śmielej stawia swoje pierwsze kroki w świecie show biznesu. W środowisku uchodzi za kobietę niebanalną, która bez wątpienia może stanowić obiekt zainteresowania sporej rzeszy fanów. Na dodatek Lara jest bardzo aktywna na portalu Instagram, gdzie praktycznie codziennie publikuję zdjęcia i nagrania bezpośrednio związane z jej życiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Lara Gessler nago? Córka Magdy Gessler zwierza się, czego nie zakłada  Co by na to powiedziała Magda Gessler (Gwiazda TVN i prowadząca Kuchenne Rewolucje)?
Lara Gessler/ screen YouTube

Zobacz również: Doda doprowadziła dzieci do płaczu! Wszystko znalazło się w sieci

W jednym z niedawnych wywiadów Lara Gessler wprost przyznała, że nie lubi nosić pewnej części garderoby na sobie. W tym przypadku chodziło akurat o majtki. Młoda celebrytka przyznała wprost, że po prostu nie lubi ich na siebie zakładać. Cała sytuacja na tyle zaciekawiła media, że te postanowiły zapytać seksuologa, czy takie upodobania są czymś normalnym, a może po prostu stanowią pewne odchylenie od powszechnie przyjętej normy?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Królowa Elżbieta przerwała milczenie: wydała oświadczenie ws Harry’ ego i Meghan

„Nie lubię nosić majtek. Krępują mnie. Ale bardziej nie lubię nosić staników” – wyznała reporterowi programu „Bywanie na dywanie” Lara Gessler. 

Jaka w tym temacie jest opinia specjalisty?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Lara Gessler nago? Córka Magdy Gessler zwierza się, czego nie zakłada Co by na to powiedziała Magda Gessler (Gwiazda TVN i prowadząca Kuchenne Rewolucje)?
Lara Gessler, screen/ Instagram

„Wątpię, aby tego, kto założył lub nie założył bieliznę, jakoś to stymulowało. To należy już do odbiorcy. Mężczyźni są wzrokowcami, oni muszą widzieć, że kobieta nie założyła bielizny. To natychmiast uruchamia jego wyobraźnię. Kiedy wie o tym tylko ona, to nic z tego. No chyba, że powie mężczyźnie: 'Słuchaj, ja dziś nie założyłam majtek’. Będzie to traktował jako zachętę” – mówi doktor Lew-Starowicz w rozmowie z tabloidem Super Express.

Lara Gessler nago? Córka Magdy Gessler zwierza się, czego nie zakłada Co by na to powiedziała Magda Gessler (Gwiazda TVN i prowadząca Kuchenne Rewolucje)?
Lara Gessler, screen/ Instagram

Polecamy:

Putin grozi Polsce? „Zamkniemy im ohydne usta!” Zapowiada co zrobi
Tego o nim nie wiedziałeś! Oto kim jest Bielenia z filmu „Boże Ciało”
Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →