Teściowa Rozenek przerwała milczenie i ujawniła prawdę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą udany związek, czekają na poród i upragnione dziecko, teściowa Rozenek, a mama Radka nagle przerwała milczenie.

Czytaj też: Wałęsę ostro poniosło. Zwrócił się do wszystkich Polaków

Mimo, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą naprawdę udane małżeństwo, w ich życiu brakowało jednak jednej rzeczy. Para chciała mieć wspólne dziecko, Małgosia ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa.

Długie próby nie przynosiły efektów, w końcu byli zmuszeni zdecydować się na zapłodnienie In-Vitro. Po krótkim czasie media obiegła szczęśliwa wiadomość, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży.

Tym faktem internet i portale plotkarskie żywią się już od kilku miesięcy. Teraz para celebrytów odlicza już dni do tak wyczekiwanego porodu. Mimo, że Radek i Małgosia są bardzo szczęśliwi, nie opuszczają ich także pewne obawy.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czekają na poród ich dziecka

Na ten temat postanowiła wypowiedzieć się mam byłego reprezentanta kraju w piłkę nożną.

„Jesteśmy pełni niepokoju, ale jednocześnie nadziei, że wszystko pójdzie dobrze”

– wyznała w jednym z wywiadów Pani Halina, mama Radka.

Według najnowszego rozporządzenia, która oznajmił na niedawnej konferencji minister Szumowski, znów będą mogły odbywać się rodzinne porody, a właśnie wspólne powitanie na świecie synka było największym marzeniem pary.

Zobacz również: Powrót do szkoły jeszcze w maju? Jest jasny komentarz

Mama Radosława wierzy, że jej syn świetnie sprawdzi się w roli ojca, gdyż zdobył doświadczenie przy synach Małgosi.

„Ma doskonałe podejście do dzieci: jest cierpliwy, nigdy nie unosi głosu, ma świetny kontakt z synami Małgosi. Chłopcy uwielbiają, gdy robi im śniadania”

– wyznała Pani Halina.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą udany związek, czekają na poród i upragnione dziecko, teściowa Rozenek, a mama Radka nagle przerwała milczenie
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą udany związek, czekają na poród i upragnione dziecko, teściowa Rozenek, a mama Radka nagle przerwała milczenie. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tak postępuje się z chorymi na COVID-19 w Polsce. Wstrząsający materiał

Trafiono na trop w sprawie Kacperka. Nowe informacje

Poważna pomyłka Ministerstwa! Liczba zakażonych jest inna niż podano

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →