Trafiono na trop w sprawie Kacperka. Nowe informacje

Zaginięcie: Nowe informacje w sprawie poszukiwania Kacperka, specjalnie sprowadzone z Niemiec psy tropiące złapały nowy trop. Tym samym działania służb wkroczyły w nowy etap.

ZOBACZ TEŻ: Tak postępuje się z chorymi na COVID-19 w Polsce. Wstrząsający materiał

Chłopiec zaginął 27 kwietnia ok. 19:00 na ogródkach działkowych w Nowogrodźcu. Od tamtej pory trwają poszukiwania Kacperka. Niestety mimo bardzo profesjonalnie przeprowadzanej akcji poszukiwawczej oraz zaangażowania naprawdę wielu środków wciąż nic nie wiadomo o chłopcu.

W tym czasie na temat tego co mogło wydarzyć się z Kacperkiem wypowiada się wiele osób. Nie zabrakło również wątków kryminalistycznych. Sugerowano nawet, że syna porwano spod nosa ojca gdyż ten był winny komuś pieniądze.

Zobacz również: Nie żyje legenda polskiego sportu! Odszedł za wcześnie

Ilu ludzi, tyle teorii, ale chłopca wciąż nie odnaleziono.

Patrząc na to jak wiele osób zaangażowanych est w sprawę zaginięcia Kacpra można jasno stwierdzić, że służb robią wszystko co w ich mocy aby sprawę rozwiązać. Spekulacje i wyssane z palca scenariusze mogą jednakże sporo namieszać.

Nowy trop w sprawie Kacperka

W sprawie wypowiedział się też były dyrektor Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji, Marek Dyjasz. Posiada on blisko 30-letnie doświadczenie w sprawach takich i podobnych. Stwierdził on że chłopiec nie mógł zostać porwany.

We wtorek wkroczono w nowy etap poszukiwań chłopca. Psy tropiące sprowadzone specjalnie z Niemiec z Saksonii złapały mocny trop. Wskazuje to na fakt, że chłopca należy szukać wzdłuż koryta rzeki lub bezpośrednio w wodzie. Dzisiaj działania służb skupiają się właśnie na tym terenie.

Poszukiwania Kacperka. Policja prosi o pomoc

Chłopiec w dniu zaginięcia był ubrany w czarne spodnie typu bojówki, koszulkę w poziome pasy biało-czerwone z nadrukiem głowy Myszki Miki i szare sportowe buty. Może mieć przy sobie dziecięcy rowerek.

Policja prosi osoby, które będą miały informacje o tym, gdzie znajduje się chłopiec lub będą mogły pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu – numer telefonu 75 64 96 200 lub 201.

Źródło: Policja

Zaginięcie: Nowe informacje w sprawie poszukiwania Kacperka, specjalnie sprowadzone z Niemiec psy tropiące złapały nowy trop.

Polecamy także:

Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →