Koszmar! Małgorzata Rozenek poroniła. Opowiedziała o wszystkim

Udostępnij:

O tym, że Małgorzata Rozenek Majdan jest w ciąży, wie chyba każdy, bo temat ten nie schodzi z czołówek od wielu tygodni. Zresztą sama Rozenek również regularnie chwali się tym faktem na portalu Instagram. Jednak mniej osób wie, że jej droga do posiadania dzieci nie była łatwa, i że nie jest to jej pierwsza ciąża z Radosławem Majdanem, bowiem Małgorzata Rozenek już wcześniej nosiła pod sercem bliźnięta, ale niestety poroniła.

Rozenek rozkwita w ciąży, ale droga do niej nie była łatwa. Małgorzata Rozenek opowiedziała w wywiadzie o tym, że gdy poprzednio była przy nadziei, poroniła bliźnięta. Ten traumatyczny fakt na zawsze zostanie w jej pamięci, ale też sprawił, że kobieta nabrała jeszcze większej determinacji, by w końcu mieć dzieci z Radkiem. Mimo, że zaczynała już godzić się z myślą, że być może będzie zmuszona adoptować dzieci, Rozenek nie ustawała w wysiłkach i w końcu udało jej się z powodzeniem zajść w ciążę i może się tym teraz chwalić na portalu Instagram.

Małgorzata Rozenek zwierzyła się, że poprzednią ciążę poroniła

Małgorzata Rozenek była kiedyś w ciąży, ale poroniła dwójkę dzieci - bliźnięta. Teraz jest już dobrze a Instagram Rozenek wypełniają szczęśliwe zdjęcia
fot.: Małgorzata Rozenek Majdan, Radosław Majdan, screen/ Instagram

Jej profil na Insta pełny jest zdjęć szczęśliwej przyszłej mamy i taty oraz fotografii coraz większego brzuszka gwiazdy.

Czytaj też: Żona Martyniuka chwali się zakupami. Lepiej usiądźcie

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Fakt, że Małgorzata Rozenek miała takie trudności z zajściem w ciążę oraz to, że wcześniejszą ciążę poroniła sprawił, że mocno zaangażowała się w walkę o swobodny dostęp do procedury in-vitro dla par będących a podobnej sytuacji co ona i Radosław. Gwiazda założyła fundację, która ma się zajmować popularyzowaniem tej metody zapłodnienia, bowiem – jak widać w przypadku Rozenek – jest ona skuteczna.

źródło: TVN

POLECAMY:

Zdrójkowski we łzach. Powód jest szczególny

Michał Szpak ostro skrytykował Roksanę Węgiel i Viki Gabor! Ludzi zatkało

To dzięki nim Viki Gabor jest na szczycie! Przyznali wprost

Marta Manowska jest przerażona i załamana. Chcą ją zniszczyć

Romans na planie serialu „Świat według Kiepskich” zakończony tragedią! Zmarł na planie

, , , , ,