Marta Manowska jest przerażona i załamana. Chcą ją zniszczyć

Udostępnij:

Marta Manowska, którą widzowie pokochali za jej pracę przy programach „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości” jest załamana i przerażona, bowiem hejt, jaki ostatnio na nią spada, jest zupełnie niezasłużony.

Marta Manowska słynie z ciepła i wielkiego serca

Marta Manowska ("Sanatorium miłości", "Rolnik szuka żony") napotyka ostatnio na wielki hejt, co sprawia, że jest załamana i przerażona. O co poszło?
fot.: Marta Manowska, screen/ Instagram

Zdawałoby się, że ktoś taki jak sympatyczna prezenterka uroczych programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” nie stanie się nigdy celem ataków, bo jest powszechnie lubiana i szanowana. Niestety, Marta Manowska ostatnio jest załamana tym, jaki hejt poleciał w jej kierunku. Najpierw, jeden z byłych uczestników show „Rolnik szuka żony” powiedział, że między zdjęciami Manowska izoluje się od ludzi, jest niedostępna i wyniosła.

Ale nie to było najgorsze. Gdy jakiś czas temu Manowska wracała z wakacji w Azji, została zatrzymana na lotnisku, bowiem musiała przejść obowiązkową kontrolę pod kątem zakażenia koronawirusem.

Niestety, w tym samym dniu miała nagranie programu, a gdy okazało się, że przedłużające się badanie może jej przeszkodzić w pracy – rozkleiła się. Ktoś zrobił jej zdjęcia, na których zapłakana, załamana i przerażona Marta Manowska tkwi w lotniskowej izolatce.

Marta Manowska jest załamana tym, że ktoś źle jej życzy

Wtedy rozpętało się prawdziwe piekło, bowiem zdjęcia trafiły do mediów, które używały sobie na sympatycznej prezenterce. Gdy doszła do tego fala nieprzychylnych komentarzy w Internecie, Manowska bardzo ciężko to odebrała, bo do tej pory prowadząca „Sanatorium miłości” nie wiedziała, czym jest prawdziwy hejt.

Czytaj też: Romans na planie serialu „Świat według Kiepskich” zakończony tragedią! Zmarł na planie

Gwiazda zamknęła się w sobie, przestała odbierać telefony i nie wzięła udziału w rozdaniu „Telekamer”. Widać, jak niszcząca może być nieusprawiedliwiona krytyka dla tak wrażliwej osoby, jak Manowska.

źródło: pomponik

POLECAMY:

Afera! Adam z „Rolnika” skomentował lesbijski ślub Krystyny

Okropna wpadka w „Pytanie na śniadanie”! Zrobili z niego alkoholika

To już dziś! Historyczny dzień i niepowtarzalna szansa przed Polakiem

To Koniec serialu „Rodzinka PL”! Słowa Kożuchowskiej zmroziły

Spór narasta. Rozenek-Majdan ma dosyć Rusin

Kupiłeś używany samochód? Koniecznie musisz to wymienić – podajemy ceny

loading...
, , ,