To dzięki nim Viki Gabor jest na szczycie! Przyznali wprost

Udostępnij:

Viki Gabor, to najnowsza gwiazda polskiej estrady, która na szczyt wdarła się przebojem, odnosząc historyczne zwycięstwo w konkursie „Eurowizja Junior” dzięki zaśpiewaniu piosenki „Superhero”. Do kariery Viki Gabor odnieśli się ostatnio Baron i Tomson, którzy byli jej trenerami w programie „The Voice Kids”, i którzy wiedzą, jak ważną rolę w jej życiu ma rodzina.

Viki Gabor przebojem wdarła się na szczyt popularności

Baron i Tomson, którzy uczyli Viki Gabor (Eurowizja) jak śpiewać piosenki w show "The Voice Kids" zdradzili, jak wielką rolę odgrywa jej rodzina
fot.: Viki Gabor, screen/ Instagram

Piosenki Viki Gabor znają już chyba wszystkie nastolatki w Polsce, bo od kiedy wygrała konkurs „Eurowizja Junior” jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Ale są ludzie, którzy obawiają się, jak taki sukces wpłynie na rozwijającą się wciąż psychikę 12-letniej dziewczyny. W tym temacie wypowiedzieli się ostatnio Baron i Tomson, którzy znają temat jak nikt, bowiem byli oni trenerami Viki Gabor, gdy ta startowała w programie „The Voice Kids” i odkryli, jak ważną rolę w prowadzeniu jej kariery odgrywa rodzina.

Okazuje się, że obaj muzycy są względnie spokojni o to, jak potoczą się dalsze losy młodej wokalistki. Ma ona bowiem podobno bardzo mądrych rodziców, którzy starają się, by miała jak najnormalniejsze dzieciństwo.

Rodzina Viki Gabor chroni ją przed złymi skutkami sławy

Rodzina Viki Gabor chroni ją przed pokusami jakie niesie ze sobą tak wczesne odniesienie sukcesu. Rodzice pilnują, by woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, bo w tak młodym wieku łatwo zachłysnąć się sławą.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Czytaj też: Romans na planie serialu „Świat według Kiepskich” zakończony tragedią! Zmarł na planie

Wygląda na to, że kariera Viki Gabor – i ona sama – jest w dobrych rękach. Może ta informacja uspokoi nieco wszystkie osoby, które martwią się o przyszłość dziewczyny.

źródło: interia

POLECAMY:

Afera! Adam z „Rolnika” skomentował lesbijski ślub Krystyny

Okropna wpadka w „Pytanie na śniadanie”! Zrobili z niego alkoholika

To już dziś! Historyczny dzień i niepowtarzalna szansa przed Polakiem

To Koniec serialu „Rodzinka PL”! Słowa Kożuchowskiej zmroziły

Spór narasta. Rozenek-Majdan ma dosyć Rusin

Kupiłeś używany samochód? Koniecznie musisz to wymienić – podajemy ceny

, , , ,