Michał Szpak ostro skrytykował Roksanę Węgiel i Viki Gabor! Ludzi zatkało

Udostępnij:

Michał Szpak jest obecnie bardzo dobrze rozwijającym się i znanym muzykiem oraz jurorem popularnego programu TVP „The Voice of Poland”. Udzielając wywiadu, Michał Szpak postanowił wypowiedzieć się na temat kariery dwóch młodych gwiazd zaczynających od konkursu „Eurowizja Junior” – Viki Gabor i Roksana „Roxie” Węgiel. Po tym słowach fanów zarówno muzyka jak i Roxie czy Viki po prostu zatkało. Nikt nie spodziewał się p nim takich słów.

Michał Szpak bardzo rzadko udziela wypowiedzi na temat innych gwiazd muzyki, teraz jednak gdy pojawił się temat Eurowizji Junior nie mógł nie wspomnieć o dwóch wokalistkach jakimi są Viki Gabor i Roksana Węgiel. Juror „The Voice of Poland” po tych słowach znalazł się pod ostrzałem fanów zarówno swoich jak i wokalistek. Tylko niektórzy przyznali mu rację. A jak wy sądzicie?

Michał Szpak skomentował karierę Viki Gabor i Roksany „Roxie” Węgiel 

Pytanie o popularny konkurs muzyczny jakim jest „Eurowizja Junior” musiało paść. Bowiem Michał Szpak jest reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji. Juror „The Voice of Poland” wyznał, że po występie w takim konkursie kariera wokalistek może wyglądać zupełnie inaczej. To jednak nie był koniec jego wypowiedzi. To co najbardziej kontrowersyjne padło później.

Michał Szpak stwierdził, że wiek Viki Gabor i Roksany „Roxie” Węgiel ma ogromne znaczenie dla rozwoju jej kariery. Dodał za chwilę, że są zbyt młode na tak ostre wkroczenie na rynek muzyczny.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

CZYTAJ TEŻ: To dzięki nim Viki Gabor jest na szczycie! Przyznali wprost

Kiedy ktoś zaczyna w wieku 12 lat, to jest za wcześnie. Dlatego trzeba stopniowo i pod kontrolą wchodzić w świat muzyki 

– powiedział Michał Szpak, juror „The Voice of Poland”.

Za chwilę Szpak dodał, że mocno kibicuje młodym gwiazdom muzyki i trzyma za nie kciuki, jednakże to nie wymazało wrażenia po tym co oznajmił wcześniej.

Juror „The Voice of Poland: radzi: tak powinna wyglądać kariera Roxie i Viki Gabor

Eurowizja Junior: Michał Szpak skrytykował Viki Gabor i "Roxie", juror The Voice of Poland twierdzi, że Roksana Węgiel i Viki Gabor są za młode na karierę
Eurowizja Junior: Michał Szpak skrytykował Viki Gabor i „Roxie”, juror The Voice of Poland twierdzi, że Roksana Węgiel i Viki Gabor są za młode na karierę

Obie mają ogromny talent i osobowość, dlatego trzymam kciuki przede wszystkim, za tych którzy będą je prowadzić. To duża odpowiedzialność: nie zniszczyć im kariery i nie przeciążyć pracą. Rodzice mogą trzymać pieczę, ale są zbyt blisko, przeżywają każdy sukces czy porażkę swojego dziecka

– stwierdził juror „The Voice of Poland”, Michał Szpak. 

Na koniec podsumował i stwierdził, że to nie od młodych dziewczyn zależy jak się dalej potoczy ich kariera, ale od osób które kierują ich interesem.

źródło: Pikio, party

POLECAMY:

Marta Manowska jest przerażona i załamana. Chcą ją zniszczyć
Romans na planie serialu „Świat według Kiepskich” zakończony tragedią! Zmarł na planie
Afera! Adam z „Rolnika” skomentował lesbijski ślub Krystyny
Okropna wpadka w „Pytanie na śniadanie”! Zrobili z niego alkoholika
To już dziś! Historyczny dzień i niepowtarzalna szansa przed Polakiem
To Koniec serialu „Rodzinka PL”! Słowa Kożuchowskiej zmroziły

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →