Tyszka był chłopcem, Gessler dojrzałą kobietą. Wyszło na jaw co ich łączyło

Program „Kuchenne Rewolucje” świętował ostatnio urodziny, to już 20 lat, podczas benefisu Marcin Tyszka powiedział całą prawdę o tym, jaka jest Magda Gessler.

Czytaj też: Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

Znany fotograf Marcin Tyszka opowiedział podczas benefisu 20 lecia programu „Kuchenne Rewolucje” jaka naprawdę jest Magda Gessler. Tyszka i Gessler poznali się lata temu, gdy on był tylko początkującym nastoletnim fotografem, a ona jeszcze nie robiła kariery w mediach.

„Ponad 25 lat temu zorganizowałem osiemnastkę w restauracji U Fukiera. Do tej pory na ścianach lokalu wiszą zdjęcia z tej imprezy. Jednak z Magdą poznaliśmy się już wcześniej, gdy miałem 16 lat. Byłem wtedy początkującym fotografem, chłopcem z „5–10–15”. Magda natomiast była już wówczas bardzo znaną restauratorką i kolorową postacią Warszawy”

– wyznał Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka powiedział jaka jest naprawdę Magda Gessler

Duża różnica wieku, bo 22 lata różnicy, sprawiły, że ich znajomość nieraz odbierana była dziwnie przez postronnych obserwatorów, jednak Tyszka twierdzi, że to spotkanie było dla niego bardzo szczęśliwym.

Jak twierdzi znany fotograf, połączyła ich podobna doza nieposkromionej energii i chęci do życia. Dziś Marcin Tyszka uważa Magdę Gessler za dobrą przyjaciółkę i życzy jej wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz również: Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

„Nastolatki zazwyczaj nie utrzymują przyjaźni z dojrzałymi ludźmi, więc nasza była niecodzienna. Zwłaszcza w tamtych czasach. Polubiliśmy się, ponieważ oboje jesteśmy kolorowymi ptakami”

– tłumaczył dalej fotograf.

Mimo, że większość znajomości zawartych w show-biznesowym światku uchodzi za powierzchowne, Tyszka uważa, że ich przyjaźń jest specjalna. Mimo, że widują się teraz rzadko, przez natłok zajęć i obowiązków, to fotograf podkreśla, że zawsze może na Magdę liczyć.

„W mediach trudno o normalne znajomości. Często nie widzimy się ze sobą przez dłuższy czas, nie rozmawiamy przez parę tygodni. Najważniejsze jest jednak to, że gdy ponownie otwieramy szufladkę z naszą znajomością, nie czujemy różnicy. Tak jakby czasu rozłąki nie było”

Fotograf zdradził także jaka prywatnie jest Magda Gessler.

„Magda w głębi serca wciąż jest małą dziewczynką, cieszącą się z bardzo prostych spraw. To kobieta, która ma ogromne pokłady energii. Bywa naiwna, jeżeli chodzi o życie. Jest bardzo ufna, łatwo zakochuje się w ludziach i ich zdolnościach. Nieraz dostała po głowie”

– zakończył swoją wypowiedź Tyszka.

Program "Kuchenne Rewolucje" świętował urodziny, to już 20 lat, podczas benefisu Marcin Tyszka powiedział całą prawdę o tym jaka jest Magda Gessler
Program „Kuchenne Rewolucje” świętował urodziny, to już 20 lat, podczas benefisu Marcin Tyszka powiedział całą prawdę o tym jaka jest Magda Gessler. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Niepokojące dane z Ministerstwa! Ogromna liczba zachorowań

Lekarz zbadał stare próbki. To co odkrył przeraża

Wiemy od kiedy otworzą restauracje! Przeciek z rządu

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →