Szokująca wiadomość o Margaret. To koniec?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Margaret (Małgorzata Jamroży) to polska piosenkarka i niedawna trenerka w programie The Voice of Poland w TVP. Niestety niedawno gwiazda wydała oświadczenie, w którym ogłosiła zawieszenie swojej muzycznej kariery. Bez wątpienia jest to spory cios i zaskoczenie dla fanów twórczości piosenkarki. Jej początki były bardzo niepozorne. Karierę rozpoczynała od dwóch występów w programie Szansa na Sukces, gdzie wpierw została wyróżniona, a za drugim razem została zwycięzcą programu. Co spowodowało, że dziś podjęła decyzję o zawieszeniu swojej kariery?

Margaret zawiesza karierę po The Voice of Poland

Margaret (Małgorzata Jamroży) to polska piosenkarka i niedawna trenerka w programie The Voice of Poland w TVP. Gwiazda ogłosiła właśnie zawieszenie...
Margaret/ screen YouTube

Margaret (Małgorzata Jamroży) to polska piosenkarka muzyki popularnej, która niedawno była jedynym z trenerów w muzycznym show TVP – The Voice of Poland. Zdaniem wielu ekspertów Margaret jest jedną z tych wokalistek z naszego kraju, która wykazuje największy potencjał na zrobienie dużej kariery poza granicami Polski. Do tego jednak w najbliższym czasie raczej nie dojdzie. Piosenkarka zaraz po zakończeniu The Voice ogłosiła, że chce zawiesić swoją karierę artystyczną. Powodem takiej decyzji mają być względy zdrowotne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Anna Mucha w tej kreacji zatrzymała Internet! Widać niemal wszystko!

Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach – napisała Margaret w oświadczeniu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sumy wprost powalają!

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych . W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. – pisze piosenkarka.

Margaret zapowiedziała, że na czas zawieszenia kariery nie będzie również korzystać z mediów społecznościowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja – napisała gwiazda The Voice of Poland.

POLECAMY:

Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!
Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →