Wzruszający wpis Marleny z Rolnik szuka żony. Chwyta za serce

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” w TVP przeżywa trudne chwilę,  a powodem całej sytuacji jest śmierć mamy dawniej uczestniczki programu,  którego prowadzącą jest Marta Manowska. Marlena w zeszłym roku była główną gwiazdą show.

Czytaj też: Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jej relację z Sewerynem śledziła cała Polska. Niestety 22-latka ostatecznie nie stworzyła stałego związku z młodym rolnikiem. Na dodatek w ostatnich odcinkach reality show podkreśliła,  że czuje się przez Seweryna wykorzystana. Dwa tygodnie temu media niestety obiegła bardzo przykra informacja o śmierci mamy Marleny.

Marlena Bazylczuk i Seweryn Nowak byli na samym początku największymi gwiazdami show Marty Manowskiej. Wiele osób widziała w ich relacji miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety ostatecznie nic z tego nie wyszło.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Seweryn poczuł się osaczony przez 22-latkę i w pewnym momencie się od niej po prostu oddalił. Jego kandydatka mimo wszystko starała się do końca o jego względy, co ostateczności doprowadziło do poważnej awantury między dawnymi kochankami.

Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” przeżywa śmierć mamy

Dziś Marlena jest już na nowym etapie swojego życia. Jej nowy chłopak to były kandydat na Mistera Polski, który dziś z pewnością wspiera swoją ukochaną w żałobie po śmierci mamy.

Niedawno Marlena zamieściła na portalu Instagram post dedykowany specjalnie dla Pani Stanisławy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z dedykacją dla najważniejszej osoby w moim życiu. ❤️ Zawsze byłaś przy mnie jak robiłam je dla kogoś, teraz też byłaś chociaż Cię nie widziałam. Mam nadzieję, że Ci się spodoba ?❤️❤️ (…) Zrobione z rzeczy przy których byłaś, pomagałaś mi je wybierać, dobierać kolorystycznie do tematu i osoby. Dlatego wybrałam te które wiążą się z Tobą, wspominam te dni i chcę byś w jakiejś części czuła się jak w domu, mimo że dla mnie zawsze będziesz w nim obecna ❤️❤️

– napisała Marlena.

Choroba mamy Marleny

Stan chrobry mamy Marleny wypłynął jeszcze w trakcie kręcenia odcinków do programu. Wówczas to jedna z fanek w taki sposób tłumaczyła sytuację 22-latki.

Zobacz również: Nie zamknęli szkół, ulice tętnią życiem. Będą drugie Włochy?

Dziewczyna wychowuje się przede wszystkim w wielodzietnej rodzinie. Ma 4 rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku.

Marlenie życzymy dużo sił w tych bardzo trudnych dla niej chwilach.

Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony" (Marta Manowska) w TVP przeżywa trudne chwilę,  a powodem jest śmierć mamy dawniej uczestniczki programu.
Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” (Marta Manowska) w TVP przeżywa trudne chwilę, a powodem jest śmierć mamy dawniej uczestniczki programu./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Wiśniewski odpowiada Buczkowskiej. Konflikt się zaostrza

14-dniowa kwarantanna nie wystarczy. Wszystko na nic?

Koronawirus w Polsce: Rekordowa liczba zgonów, coraz więcej zakażonych

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

Był oficer wywiadu USA ostrzegał już w lutym. Teraz błagają go o pomoc

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →