Marta Manowska zdradza sekret. Nie uwierzysz co wyznała!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska to gwiazda TVP i programu Rolnik szuka żony i programu The Voice Senior. Bez wątpienia Manowska to nowa gwiazda TVP, która podbija serca fanów telewizji publicznej. Na chwilę obecną dziennikarka stara się bardzo po woli budować swoją pozycję i karierę. Jej początki miały miejsce w stacji TVN, gdzie zajmowała się rekrutacją uczestników programów rozrywkowych. Następnie w 2014 roku otrzymała propozycję pracy w programie Rolnik szuka żony. Nie ulega wątpliwości, że otrzymaną propozycję wykorzystała w bardzo wysokim stopniu. Czy nowa gwiazda TVP skrywa jakieś sekrety? Na czym polegała jej pierwsza praca w życiu? Możecie być mocno zaskoczeni.

Czytaj też: Szok! Finał Big Brother ustawiony? Fani są tego pewni!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska, czyli czy gwiazda Rolnik szuka żony ma sekrety?

Marta Manowska to gwiazda TVP i programu Rolnik szuka żony oraz od niedawna również he Voice Senior. Bez wątpienia Manowska to nowa gwiazda TVP, która podbija serca milionów fanów telewizji publicznej. Jej początki były dosyć niepozorne. Wychowała się na Śląsku, gdzie po ukończeniu liceum i zadaniu matury rozpoczęła studia na Uniwersytecie Śląskim. W jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że nie jadą mięsnych specjałów kuchni śląskiej. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że Manowska jest wegetarianką.

Marta Manowska to gwiazda TVP i programu Rolnik szuka żony i programu The Voice Senior. Bez wątpienia Manowska to nowa gwiazda...
Marta Manowska / screen YouTube

Czytaj też: Doda zszokowała swoich fanów! Nie uwierzysz co zrobiła!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Nie jem mięsa. Na początku babcia miała z tym problemy, ale już zaczyna to akceptować. Coraz rzadziej słyszę pytania: dlaczego nie możesz tego zjeść? A jestem dość trudnym przypadkiem, bo nawet ryb podczas Świąt nie jem. Po prostu lepiej się czuję, gdy nie jem mięsa. Kiedyś nie jadłam słodyczy. Pamiętam, że babcia tłumaczyła mi wtedy, że to przecież tylko mąka, jajka i cukier. Rozkładała mi ciasta na czynniki pierwsze, żebym przekonała się do ich zjedzenia. Teraz już jest trochę łatwiej. Zauważam, że gdy przyjeżdżam, to jest coś wegetariańskiego przygotowanego tylko dla mnie.

Jaka była pierwsza praca gwiazdy Rolnik szuka żony i The Voice Senior?

  • Pod koniec podstawówki roznosiłam po wieżowcach ulotki z koleżanką. U mnie w piwnicy zrobiłyśmy sobie sztab. Byłam tak uczciwa, że na każdej wycieraczce zostawiałam tylko jedną ulotkę. Po trzech dniach chodzenia po schodach schudłam cztery kilo. Pamiętam, że tata masował mi stopy, bo tak mnie wszystko bolało. Rano nie umiałam wstać z łóżka. Zarobiłam wtedy trzysta złotych. To była duża kwota jak na tamte czasy. Później zatrudniłam się w salonie samochodowym i prowadziłam jazdy próbne. Mimo że rodzice dawali mi pieniądze na moje potrzeby, to chciałam chodzić na imprezy i pić piwo za swoje. – mówiła Marta Manowska.

POLECAMY:

Hołownia wyjawił rodzinny sekret! Będziecie w szoku!
Przybylska nigdy nie zdecydowała się tego powtórzyć. Przeżyła za duży koszmar!
Wojewódzki kupił nową „zabawkę”. Będziesz w szoku jaką!
Dygant przyznała się do zabiegu estetycznego. Fani nie mieli dla niej litości!
Wiśniewski ma problem! Kłopoty piętrzą się nad głową lidera Ich Troje!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →