Spór narasta. Rozenek-Majdan ma dosyć Rusin

Udostępnij:

Gwiazdy TVN, a więc Kinga Rusin (prowadząca Dzień dobry TVN) i Małgorzata Rozenek-Majdan (prowadząca Projekt Lady) mają konflikt już od dawna. Nie ulega wątpliwości, że taka sytuacja nie jest na rękę władzom komercyjnej stacji. Z pewnością w ostatnich latach to właśnie Rusin i Rozenek-Majdan są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN. Niestety okazuje się, że obie Panie nawet nie mogą znajdować się w jednym pomieszczeniu. Czyżby spór między nimi był, aż do tego stopnia napięty?

Kinga Rusin, prowadząca Dzień dobry TVN oraz Małgorzata Rozenek-Majdan z programu Projekt Lady już od dwóch lat prowadzą konflikt między sobą. Powodem całej sytuacji była reakcja Rozenek-Majdan na promowanie praw zwierząt. Celebrytka odebrała to w kategoriach hipokryzji oraz próby wybicia swojej firmy Pat&Rub. Szybko na te zarzuty zareagowała wówczas Kinga Rusin, która swojej koleżance z pracy oświadczyła, że:

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat!”

– napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Gwiazdy TVN mają ze sobą konflikt

Od tego momentu obie Panie nie kryją tego, że za sobą po prostu nie przepadają. Bez wątpienia taka sytuacja to niemały problem dla władz stacji. Kłopotliwa sytuacja ponownie wyszła na jaw przy okazji udziału Rozenek-Majdan w Dzień dobry TVN. Prowadząca Projekt Lady miała oświadczyć, że pojawi się w śniadaniówce pod warunkiem, że nie będzie tam w tym czasie Kingi Rusin.

Małgosia jest nie tylko gotowa stanąć na planie „Projektu Lady” w zaawansowanej ciąży, ale też promować program tak samo intensywnie, jak w poprzednich edycjach. Zapowiedziała jednak, że nie przyjdzie w tym celu do śniadaniówki w dniu, kiedy dyżur ma Kinga. I koniec

– mówi „Faktowi” źródło z produkcji „Dzień dobry TVN„.

Czytaj też: Prywatne zdjęcie Michała Szpaka krąży w sieci! Jest na nim z mężczyzną

Gwiazdy TVN, a więc Kinga Rusin (prowadząca Dzień dobry TVN) i Małgorzata Rozenek-Majdan (prowadząca Projekt Lady) mają konflikt już od dawna.
Kinga Rusin/ screen YouTube

POLECAMY:

Marta Manowska w żałobie. Kolejna śmierć uczestnika programu

Rosjanie testują coś przerażającego – oficjalnie to zakazane!

Paweł Królikowski wszystko wyznał księdzu. Jego słowa wzruszają do łez

PiS wprowadza nowy podatek? Minister finansów komentuje

Szyc ostro o TVP. Wystosował apel do pracowników stacji

Kinga Duda wyjeżdża z Polski! Wszystko z jednego powodu

loading...
, , , , ,