Szokująca metamorfoza Rogalskiej. Nikt nie mógł uwierzyć, że to ona

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Metamorfoza Marzeny Rogalskiej zszokowała jej fanów zgromadzonych wokół jej konta w serwisie Instagram, okazała wsparcie dla osób LGBT. Odkąd zdecydowała się odejść z TVP, coraz częściej wychodzą na jaw jej prawdziwe poglądy, których nie mogła uzewnętrzniać będąc pracownicą Telewizji Polskiej.

Czytaj też: Robiła remont starego domu. To co odkryli w ścianie robotnicy mocno nią wstrząsnęło! Nie mogła powstrzymać łez… (zdjęcia)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na Instagramie Marzeny Rogalskiej pokazało się zdjęcie, na którym jest ona w tęczowych włosach w mocno jaskrawych kolorach, jej ciało pokrywają tatuaże, widoczne są również kolczyki. Jej fani byli mocno zszokowani. Jak wynika z opisu, Marzena Rogalska zdecydowała się na taką właśnie odsłonę samej siebie z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, który przypada na 17 maja.

Szokująca metamorfoza Marzeny Rogalskiej

Już na początku wpisu jaki zamieszczono pod zdjęciem okazuje się, że to tylko fotomontaż, za który dziennikarka podziękowała twórcy. Jednak należy zauwazyć, że metamorfozaRogalskiej odbyła się nie tyle wyglądem co sposobem wyrażania myśli. Prawdą jest, że odkąd porzuciła pracę w TVP, zaczyna coraz śmielej głośno mówić o tym jakie są jej poglądy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak stało się i tym razem. Pod barwną fotografią, Marzena Rogalska postanowiła zamieścić wpis okazujący wsparcie dla osób LGBT z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

Zobacz także: Uczeń źle zrobił zadanie. Nauczyciel napisał mu 3 słowa, które podbiły sieć

Mam tęczowe włosy i tym akcentem chciałam życzyć wszystkim dobrej nocy i w ogóle dobrego życia – wszystkim bez względu na preferencje seksualne. Dobro, równość, szacunek codziennie, nie tylko z okazji takiego dnia jak Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. I jak to pięknie napisała moja koleżanka @mama_ela_kumpela – chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna – „nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego”. Mam tak samo – napisała na Instagramie Marzena Rogalska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Co myślicie na ten temat? Popieracie Marzenę Rogalską w jej działaniach?

Metamorfoza Marzeny Rogalskiej zszokowała jej fanów zgromadzonych wokół jej konta w serwisie Instagram, okazała wsparcie dla LGBT
Metamorfoza Marzeny Rogalskiej służyła wsparciu osób LGBT

Źródło: Instagram

Polecamy również:

„Czarny Grzyb” atakuje pacjentów po COVID-19. Jest śmiertelnie niebezpieczny

Robiła remont starego domu. To co odkryli w ścianie robotnicy mocno nią wstrząsnęło! Nie mogła powstrzymać łez… (zdjęcia)

Niewiarygodne! Mężczyzna przeżył 256 lat? Wyjawił sekret swojej długowieczności… (Zdjęcia)

10 lat temu wszyscy z nich szydzili. Dzisiaj nikt ich nie poznaje. Niesamowita metamorfoza

Ten przedmiot przyciąga kleszcze! Nosi go każdy, nie bierz go ze sobą do lasu

Co widzisz na zdjęciu? Jak odkryjesz prawdę, doznasz szoku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →