Michał Szpak jest zrozpaczony! Dramat w jego rodzinie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak przeżywa prawdziwy dramat, rodzina zawsze była dla niego najważniejsza, dlatego nie dziwi fakt, że piosenkarz jest załamany, gdyż jego siostra znajduje się obecnie we Włoszech i zagraża jej koronawirus.

Czytaj też: Wzrosła liczba zgonów i zakażeń. Nowe dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szpak zawsze podkreśla w wywiadach jak ważną częścią jego życia jest dla niego rodzina. Po śmierci matki, artysta jeszcze bardziej zbliżył się do swego rodzeństwa. Dlatego nie dziwi fakt, że w obliczu zagrożenia na jakie jest narażona jego siostra wokalista panikuje.

Siostra Michała Szpaka, Marlena jest znaną śpiewaczką operową i od lat mieszka i pracuje we Włoszech. Teraz, gdy sytuacja związana z epidemią koronawirusa wymyka się na półwyspie apenińskim spod kontroli, Michał bardzo się o nią martwi. Artystka twierdzi, że boi się pandemii, ale nie zamierza wracać do Polski, dlaczego?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak jest załamany, chodzi o koronawirus, jego siostra może być w zagrożona

Przyczyna jest prozaiczna, śpiewaczka twierdzi, że sposób w jaki postępują polskie linie lotnicze, które ewakuują polaków znajdujących się we Włoszech, jest niebezpieczny. Według niej nie przestrzegają podstawowych środków ostrożności jeżeli chodzi o higienę sanitarną na pokładzie. Artystka uważa, że większe prawdopodobieństwo zarażenia wirusem jest na pokładzie samolotu, niż na miejscu w Italii.

Zobacz również: Rząd podjął decyzję w sprawie egzaminów

„Zwłaszcza że opinie ludzi, którzy takim samolotem lecieli, donoszą, że zostali przetransportowani bez żadnych zabezpieczeń, środków ostrożności itp. Nieodpowiedzialne!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– wyznała przejęta śpiewaczka operowa na Instagramie.

Podkreśliła także, że nie chce wracać do kraju, gdyż nie wie, czy nie jest nosicielką koronawirusa i boi się, że mogłaby po drodze zarazić innych.

„Ale tej decyzji absolutnie nie popieram. Ja zachowałabym się odpowiedzialnie i nie wracała, by nie narażać siebie, ani innych.”

– dodaje dalej siostra Michała Szpaka.

Śpiewaczka operowa stwierdziła także, że od pozostaje zamknięta w domu na kwarantannie i przestrzega wszystkich zaleceń rządu. Michał z pewnością musi odchodzić od zmysłów martwiąc się o siostrę.

Michał Szpak przeżywa dramat, rodzina zawsze była dla niego najważniejsza, a jego siostra znajduje się obecnie we Włoszech i zagraża jej koronawirus.
Michał Szpak przeżywa dramat, rodzina zawsze była dla niego najważniejsza, a jego siostra znajduje się obecnie we Włoszech i zagraża jej koronawirus. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nagły przebieg COVID-19 przeraził lekarzy. Szokujące fakty

Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

To może Cię również zainteresować:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Nie żyje legenda muzyki. Polska w żałobie

Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →