Putin grozi Polsce? „Zamkniemy im ohydne usta!” Zapowiada co zrobi

​Putin grozi Polsce: „Zamkniemy ohydne usta” tym, którzy próbują przeinaczyć historię. Władimir Putin zapowiedział otwarcie archiwum w których będą dostępne dokumenty z II wojny światowej. Jako przykład podaje podejście Izraela chociażby do kwestii holokaustu. Według komentatorów jest to początek niebezpiecznego trendu. Teraz zaczną się masowe ataki na Polskę.

CZYTAJ TAKŻE: Paweł Królikowski przerwał milczenie! Wyznał jak choroba zaatakowała

„Zamkniemy ohydne usta, otwierane przez niektórych działaczy zagranicą po to, by osiągnąć chwilowe polityczne cele, zamkniemy je prawdziwą gruntowną informacją”. – twardo powiedział Władimir Putin podczas spotkania z przedstawicielami organizacji patriotycznych i weteranami wojennymi.

Władimir Putin grozi Polsce?

Ataki na Polskę - Putin grozi Polsce: "Zamkniemy im ohydne usta". Władimir Putin zapowiedział otwarcie archiwów w których są dokumenty z II wojny światowej
Ataki na Polskę – Putin grozi Polsce: „Zamkniemy im ohydne usta”. Władimir Putin zapowiedział otwarcie archiwów w których są dokumenty z II wojny światowej

Na stronie internetowej RIA Nowosti zamieszczano kilka cytatów z przemówienia Putina. Dodatkowo osadzono nagranie na którym mówi:

„Obowiązkowo utworzymy centrum dokumentów archiwalnych, materiałów filmowych i zdjęciowych. I zamkniemy usta tym, którzy próbują przeinaczyć historię, ukazać ją w fałszywym świetle i umniejszyć rolę naszych ojców i dziadów, naszych bohaterów, którzy ginęli, broniąc swojej ojczyzny i praktycznie całego świata przed brunatną zarazą, przed nazizmem”.

ZOBACZ TEŻ: Trzymajcie się krzeseł! Nowy kandydat na prezydenta mówi o wojnie z Japonią

Również na stronie RIA Nowosti podano, że Władimir Władimirowicz podał za przykład Izrael który „ani na sekundę nie pozwala zapomnieć o Holokauście”.

Zapowiedziano, że nowo powstające centrum archiwalnych dokumentów oraz jego strona internetowa będą dostępne dla całego świata.

Dla Polski to kolejne ostrzeżenie przed zbliżającymi się szeroką falą ataków. Niepopularne decyzje polskiego rządu, ostatnio wprowadzona rezolucja przeciwko Polsce w Unii Europejskiej oraz ostre przeciwstawienie się słowom Władimira Putina odnośnie faktów historycznych spowodowały, że z każdej strony rozpoczęły się ataki.

źródło: Interia, PAP

To Cię również może zainteresować:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →