Co łączy Kurskiego i Muchę? Plotki okazały się prawdą

Udostępnij:

Wszystko wskazuje na to, że Anna Mucha będzie mogła zaliczyć ten rok do udanych zawodowo, bowiem Jacek Kurski, prezes TVP „namaścił” ją na następczynię Basi Kurdej-Szatan i uczynił ją swym „aniołkiem”. Mucha, która gra w serialu „M jak miłość” została także ostatnio jurorką kolejnej edycji programu „Dance Dance Dance”, ale to zapewne nie koniec zajęć, jakie ma dla niej w zanadrzu szefostwo TVP.

Anna Mucha podczas przygotowań do „Dance, Dance, Dance”

Jacek Kurski (TVP) i Anna Mucha ("M jak miłość", "Dance Dance Dance") to duet, który coraz mocniej zacieśnia współpracę. Co z tego będzie?
fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Kurski i Mucha to raczej egzotyczny duet, ale okazuje się, że bliżej im do siebie niż można by się spodziewać. Jacek Kurski, prezes TVP, widzi w niej swojego nowego „aniołka”. Aniołek to osoba, która wyjątkowo często pracuje przy programach i serialach produkowanych przez stację. Wcześniej rolę tę pełniła Barbara Kurdej-Szatan. Ale po tym, jak TVP obraziła się na nią za wspieranie środowisk LGBT, jej miejsce zajęła właśnie Anna Mucha.

Jacek Kurski i Anna Mucha zacieśniają współpracę

Mucha musi przygotować się na masę zajęć w tym roku, bowiem nie dość, że ciężko pracuje przy drugiej edycji programu „Dance Dance Dance”, to jeszcze chodzą słuchy, że jej rola w serialu „M jak miłość” będzie bardziej widoczna. Widać, że Kurski chce zrobić wszystko, by Mucha sprawiła, że fani zapomną o Kurdej-Szatan i będzie ją angażował coraz częściej.

Czytaj też: Szok! Atak na prezydenta był zaplanowany przez opozycję?

Aktorka znana jest z ciętego języka i mówienia tego, co myśli. Możliwe jest, więc że za jakiś czas na linii Kurski i Mucha dojdzie do zgrzytów, bo gwiazda powie coś, co będzie niezgodne z linią stacji. Na razie jednak Mucha może cieszyć się przychylnością władz Telewizji Polskiej.

źródło: Interia

POLECAMY:

Marek i Zbigniew z „Rolnika” zaskoczyli. Miłość kwitnie

Ostro! Anna Mucha wyznaje jaką będzie jurorką w TVP

Ziobro pogrążył opozycję! Pokazał dokument z 2007. Pozamiatane

Uczestnik The Voice nie żyje. Fani pogrążeni w smutku

Wielka afera! Kwaśniewski ma poważne problemy z CBA

Śmierć w Bukowinie Tatrzańskiej – są zarzuty

loading...
, , , ,