Nowa Justyna Żyła w „TzG”? Eksperci nie mają wątpliwości

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mikołaj Jędruszczak (zwycięzca Love Island) i Justyna Żyła mają wspólną cechę związaną z show „Taniec z Gwiazdami”? Wygląda na to, że tak. Kolejna edycja programu „Taniec z Gwiazdami” przed nami w telewizji Polsat. Już niedługo na tanecznym parkiecie pojawią się największe gwiazdy polskiego show biznesu. Wśród nich są między innymi Julia Wieniawa, Tomasz Oświęcimski, Marcin Bosak, Bogdan Kalus oraz Mikołaj Jędruszczak, który niedawno zwyciężył w programie „Love Island”. Według mediów to ten ostatni z wymienionych, może stać się nową wersją Justyny Żyły. Stąd takie stwierdzenia?

Kolejna edycja programu „Taniec z Gwiazdami” przed nami w telewizji Polsat. W tym roku na parkiecie również pojawią się największe gwiazdy polskiego show biznesu. Bez wątpienia największą faworytką do wygranej jest Julia Wieniawa, lecz eksperci duże szansę na sukces dają również Tomaszowi Oświęcimskiemu. W tym gronie niestety brakuje Mikołaja Jędruszczaka, który niedawno wygrał program „Love Island„. Według mediów celebryta posiada umiejętności na poziomie prezentowanym ponad rok temu przez Justynę Żyłę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mikołaj nie radzi sobie zbyt dobrze, choć Sylwia robi co w jej mocy. Jest świetną tancerką, zdaje sobie sprawę, że to na niej będzie spoczywał ciężar w każdym tańcu, ale nie zrobi przecież wszystkiego. Mikołaj ma drewniane ruchy, w dodatku słabo znosi krytykę i uważa, że i tak świetnie się prezentuje. Sylwia boi się, że odpadną od razu na starcie programu, a liczyła, że będzie on dla niej przepustką do kariery – donosi nasz informator portalu Plotek.

Mikołaj Jędruszczak (zwycięzca Love Island) i Justyna Żyła mają wspólną cechę związaną z show Taniec z Gwiazdami?

Z reszty informacji wynika, że największymi faworytami jest trójka Pań. Są nimi przede wszystkim Julia Wieniawa, Anna Karwan oraz Sylwia Lipka. Panie mają dawać z siebie wszystko na treningach. Czy takie podejście przyniesie im sukces?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

Julia Wieniawa, Ania Karwan, Sylwia Lipka – każda z nich daje z siebie wszystko na treningach i efekty ich pracy są obiecujące. Dziewczyny podchodzą do udziału w show bardzo poważnie i to widać. Nie widać wśród nich oczywistej faworytki, poziom jest bardzo wyrównany

– słyszymy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Mikołaj Jędruszczak (zwycięzca Love Island) i Justyna Żyła mają wspólną cechę związaną z show Taniec z Gwiazdami? Taniec z Gwiazdami  w telewizji Polsat...
Taniec z Gwiazdami/ screen YouTube

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem na Insta

Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

Niesamowite! Takiej pary w „TzG” nikt się nie spodziewał

Tak powstają frytki w McDonalds! Gdy to zobaczysz – już więcej nie zjesz (wideo)

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Roznerski wziął ślub? Tym zdjęciem zdradził tajemnicę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →