Nieznany syn Królikowskiego przyłapany! Nie uwierzysz z kim…

Nieznany syn Królikowskiego, Jan Królikowski przyłapany ze swoją kobietą, mało kto pamięta, że Joanna Jarmołowicz to była dziewczyna jego brata (Antek).

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

Jan Królikowski jest synem zmarłego niedawno Pawła Królikowskiego, a także Małgorzaty ostrowskiej-Królikowskiej. Prywatnie jest także partnerem aktorki znanej z serialu M jak Miłość Joanny Jarmołowicz. Kilka tygodni temu para doczekała się swojego pierwszego dziecka, na świat przyszedł ich synek Józio.

Minęło już pięć tygodni od porodu i świeżo upieczeni rodzice postanowili pojawić się w telewizji, żeby opowiedzieć o wspólnym wychowywaniu ich maleństwa. Królikowski i Jarmołowicz nie unikają także mediów społecznościowych i chętnie udostępniają zdjęcia syna.

Ostatnio również zostali wypatrzeni przez paparazzi, kiedy spacerowali po Warszawie ze swoim dzieckiem. Od razu widać, że para jest całkowicie pochłonięta wychowaniem małego Józia.

>> ZDJĘCIA KRÓLIKOWSKIEGO I JARMOŁOWICZ ZNAJDZIESZ TUTAJ <<

Nieznany syn Królikowskiego przyłapany z byłą dziewczyną brata

Mało kto wie, że jakiś czas temu Joanna Jarmołowicz spotykała się z bardziej znanym bratem Jana, Antkiem. Jednak ich związek nie przetrwał, a następnie aktorka związała się z Jankiem.

Jan Królikowski jest mniej znanym synem Pawła Królikowskiego, aktora, którego Polacy pokochali ze kreację Kusego w kultowym już serialu Ranczo.

Paweł jeszcze w 2015 roku zachorował poważnie, Jak się okazało był to nowotwór mózgu. W zeszłym roku aktor poddał się kolejnej operacji, która zakończyła się sukcesem.

Zobacz również: Lawinowo rośnie liczba zakażeń. Te liczby mówią same za siebie

Jednak na początku tego roku wynikły nieprzewidziane powikłania, które ostatecznie doprowadziły do śmierci kochanego przez wszystkich aktora.

Nieznany syn Królikowskiego, Jan Królikowski przyłapany ze swoją kobietą, mało kto pamięta że Joanna Jarmołowicz to była dziewczyna jego brata (Antek)
Nieznany syn Królikowskiego, Jan Królikowski przyłapany ze swoją kobietą, mało kto pamięta że Joanna Jarmołowicz to była dziewczyna jego brata (Antek). Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →