Smutne wyznanie Olka Sikory. To dla niego ciężkie przeżycie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora odpadli ze show TVP – „Dance Dance Dance”. Dla ich fanów ostatnia sobota była bez wątpienia bardzo ciężka. Olek i Gosia niejednokrotnie pokazywali, że mają zapał do tego, aby z każdym następnym odcinkiem robić gigantyczne postępy w swoich występach.

Niestety tak jak przed tygodniem znaleźli się w gronie dwóch par zagrożonych odpadnięciem. Ich konkurentami do przetrwania byli Rafał i Mateusz Jonkiszowie. Ostatecznie to właśnie były mister Polski wraz ze swoim bratem dostali się do następnego etapu show.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też: Szumowski: W tym tygodniu 4-cyfrowa liczba osób zakażonych

Mimo, że Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska pokazali się z lepszej strony niż tydzień temu, to minimalnie przegrali walkę o swój byt w programie z Rafałem i Mateuszem Jonkisz. Najbardziej całą sytuację przeżył Olek, który nie mógł za bardzo uwierzyć w to, co się stało. Jego ostatni taniec do piosenki „Mambo No. 5” był bardzo pozytywnie przyjęty i wysoko oceniony przez wymagające jury. Niestety to w ostatecznym rozrachunku nie wystarczyło. Dziś prezenter TVP wyznał, że ciężko mu jest żegnać się z ekipą programu „Dance Dance Dance„.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Niestety, nasza przygoda pt. „Dance Dance Dance” dobiegła końca… Chociaż spotkamy się jeszcze w pełnym składzie podczas wielkiego finału. Wygrali lepsi. Trudno byłoby kłócić się z werdyktem jury”

– stwierdził zasmucony Olek.

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora odpadli z „Dance Dance Dance” w TVP

Prezenter podkreślił, że bardzo przywiązał się emocjonalnie do zespołu programu. Stwierdził także, że już w pełni rozumie smutek uczestników show po odpadnięciu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj również: Wojsko na granicy z Polską. Pilna decyzja MON

Rozstanie z programem jest jak gilotyna. Nagle tracisz codzienne mordercze treningi, a co najważniejsze, cykliczny kontakt ze świetną ekipą, z którą bardzo się zżyłem. Kiedy byłem po drugiej stronie barykady, jako widz tego typu programów, dziwiłem się, jak uczestnicy mogą aż tak emocjonalnie angażować się w te projekty . Dziś ich rozumiem. Na dany moment obowiązki związane z show są priorytetowe. Cały kalendarz trzeba było pod nie dopasować. Powrót do rzeczywistości będzie trudny.

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora odpadli ze show TVP - "Dance Dance Dance".  Dla ich fanów ostatnia sobota była bez wątpienia bardzo ciężka.
Dance Dance Dance/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →