Te zdjęcia Oliwii Bieniuk zszokowały Polaków! Nie do wiary…

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk (córka Anny Przybylskiej) jest już zupełnie jak sama Anna Przybylska, jej śmierć wszystkimi wstrząsnęła, jednakże wystarczyć odpalić Insta i spojrzeć na zdjęcia jej córki i wspomnienia wracają.

Zobacz również: Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni” chciałoby się powiedzieć, bowiem na zdjęciach, jakie Oliwia Bieniuk wrzuciła jakiś czas temu na Instagram wygląda ona zupełnie jak jej matka, Anna Przybylska. Córka Anny Przybylskiej ma już 17 lat, ale choć śmierć matki zachmurzyła jej dzieciństwo, to dziewczyna pragnie pójść jej śladami i zająć się aktorstwem i modelingiem. Zdjęcia Oliwii Bieniuk obiegły Internet, a fani nie mogli się nachwalić.

Córka Przybylskiej wyrasta na śliczną dziewczynę, ale nie ma się co dziwić, skoro w jej żyłach płynie taka krew. Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła wszystkimi, bowiem była ona jedną z najbardziej ulubionych polskich aktorek. Na szczęście Oliwia Bieniuk coraz bardziej wygląda jak Przybylska, co stanowi pewne pocieszenie dla fanów nieodżałowanej aktorki.

Zdjęcia, jakie Oliwia Bieniuk dodała ostatnio na swoje konto prowadzone na profilu Instagram sprawiły, że fanom Oliwii Bieniuk opadły szczęki. Czarno-białe fotografie ukazują śliczną, młodą dziewczynę, której niebagatelna uroda przypomina urodę matki.

Oliwia Bieniuk coraz bardziej wygląda jak Anna Przybylska

Na niektórych z nich Oliwia Bieniuk wygląda wprost jak jej Przybylska, co może jej wróżyć powodzenie w przyszłej karierze, bowiem trudno sobie wyobrazić, że nie znalazłby się producent, który nie obsadziłby jej jakiejś roli. Córka Przybylskiej z pewnością ma przed sobą wielką karierę.

Czytaj też: Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

Fani z zaciekawieniem obserwują jej rozwój, bowiem dziewczyna niedługo osiągnie pełnoletniość i będzie mogła sama decydować o swoim losie. Czy pójdzie śladami słynnej matki? Czy Oliwia Bieniuk zrobi karierę jak Anna Przybylska? Dowiemy się już niebawem.

źródło: Instagram

Oliwia Bieniuk (córka Anny Przybylskiej) jest jak Przybylska, której śmierć wstrząsnęła nami, bo wystarczy zobaczyć zdjęcia Oliwii Bieniuk na Insta.
Oliwia Bieniuk (córka Anny Przybylskiej) jest jak Przybylska, której śmierć wstrząsnęła nami, bo wystarczy zobaczyć zdjęcia Oliwii Bieniuk na Insta.

Polecamy także:

Kasia Kowalska przeżywa dramat. Znamy stan jej córki

Wiśniewski wyśmiał zalecenia PiS dotyczące koronawirusa

Rekordowy wzrost liczby zakażonych. Kolejne zgony

To może Cię również zainteresować:

Koszmarne wieści z UK: Zmarł 13-latek chory na COVID-19. Był „zdrowy”

Podano kiedy nastąpi szczyt zachorowań w Polsce. To dopiero początek

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

loading...

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →