Tak wyglądały ostatnie chwile Pawła Królikowskiego Okropne…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu fanów zastanawia się,  jaka była przyczyna śmierci gwiazdora serialu „Ranczo” (TVP), którym był Paweł Królikowski, dziś na ten temat wiemy znacznie więcej.

Czytaj też: Anna Mucha nago w łóżku Wojewódzkiego? Zdradził ją szczegół

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W poprzednim tygodniu stacja TVN wyemitowała reportaż na temat walki Pawła Królikowskiego z chorobą, pod tytułem „Neurochirurg”. To właśnie za sprawą tego materiału została pokazana operacja Pawła Królikowskiego.

Aktor w trakcie jej przeprowadzania był przytomny. Niestety kilka lat po tym zabiegu stan artysty uległ znaczącemu pogorszeniu. Aktor ostatecznie zmarł 27 lutego w jednym z warszawskich szpitali.  Jak przebiegała jego walka z chorobą?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski – jaka była przyczyna jego śmierci?

Paweł Królikowski to aktor znany przede wszystkim jako sympatyczny „Kusy” z serialu „Ranczo” oraz Igor z „Pitbulla”. Niestety pod koniec lutego całą Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość. Paweł Królikowski po długotrwałej walce z chorobą zmarł 27 lutego.

Dziś postaramy się przybliżyć początki choroby jednego z najbardziej znanych polskich aktorów ostatnich lat, a także jaki był dokładny powód jego śmierci.

Początki choroby

Paweł Królikowski pierwsze symptomy pogorszenia się swojego stanu zdrowia miał odczuć już w 2016 roku. Wówczas podczas wspólnej jazdy samochodem z żoną zaczęła go bardzo boleć głowa. Ból był na tyle duży,  że Pani Małgorzata kazała mężowi zatrzymać się.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ból nie miał zamiaru ustąpić. W pewnym momencie aktorka podjęła decyzję o wezwaniu pogotowia , które przybyło natychmiast. Aktor trafił do szpitala na oddział neurochirurgi. Badania wykazały,  że niestety aktor cierpi na tętniaka czaszkowego, który na dodatek jest złośliwy.

Paweł Królikowski przeszedł kilka operacji. Jego stan do grudnia poprzedniego roku wyglądał na dobry, dlatego pomału aktor wracał do zawodowych obowiązków.

Podczas jednego z pierwszych zabiegów był przytomny. Powodem decyzji o pozostawieniu go w pełnej świadomości była obawa przed uszkodzeniem ośrodka mowy,  gdzie umiejscowił się tętniak. Operacja została nagrana, a następnie użyta w reportażu „Neurochirurg”.

Zobacz również: Rutkowski ujawni prawdę o Kacperku? Wstrząsające wieści

Po tym zabiegu stan aktora wracał pomału do normy. Niestety wszystko uległo radykalnej zmianie przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Aktor trafił do szpitala, a tam stwierdzono, że wdała się do jego organizmu poważna infekcja. Ostatecznie Paweł Królikowski zmarł 27 lutego.

Wielu fanów zastanawia się,  jaka była przyczyna śmierci gwiazdora serialu "Ranczo" (TVP), którym był Paweł Królikowski. Jaki był powód śmierci aktora?
Wielu fanów zastanawia się, jaka była przyczyna śmierci gwiazdora serialu „Ranczo” (TVP), którym był Paweł Królikowski. Jaki był powód śmierci aktora?/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

Nowe zgony i zakażenia! Niepokojące sygnały

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →