Rutkowski ujawni prawdę o Kacperku? Wstrząsające wieści

Zaginięcie Kacperka to teraz najgłośniejsza sprawa w Polsce, w poszukiwania włączył się Rutkowski, wystąpiła z nim już matka chłopca, czy znany wszystkim detektyw ujawni prawdę i powie nam coś więcej o Kacperku? Czy to co mówi to kolejne spekulacje mające na celu zwrócić na niego uwagę mediów?

Polecamy również: Niemcy wyszli na ulice! Do akcji wkroczyły służby

3,5 letni Kacper jest poszukiwany od poniedziałku wieczorem. Wszczęto akcję po tym jak zgłoszono jego zaginięcie. Wiadomo, że to matka zgłosiła sprawę na policję. Dziecko miało przebywać pod opieką ojca na terenie ogródków działkowych. Ogródki o których mowa znajdują się niedaleko rzeki.

„Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu”

– mówiła oficer bolesławieckiej policji.

Polecamy również: Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Do tej pory w ramach akcji poszukiwawczej przeszukano kilkaset hektarów terenu. Bez skutku.

Rutkowski o Kacperku: „Mam swoje przypuszczenia”

Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu wszczęła śledztwo. Ojciec dziecka już usłyszał zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Do akcji włączył się detektyw Rutkowski. Zapowiada, że wie co mogło stać się z chłopcem.

„Zgodziłem się, ale zaznaczyłem, że musi do mnie zadzwonić ktoś z rodziny malucha. Włączę się do akcji za darmo, nikt nie będzie mi musiał nic płacić. Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale mam swoje przypuszczenia na temat tego, co się stało”

– zdradził Rutkowski „Super Expressowi”.  

Polecamy także: Czesi wprowadzili „inteligentną kwarantannę”- Co to jest?

Warto dodać, że detektyw zaproponował 50 tysięcy złotych nagrody dla każdego kto ujawni informacje mogące pomóc w sprawie.

Źródło: SE

Zaginięcie Kacperka zgłosiła matka, to teraz najgłośniejsza sprawa w Polsce, w poszukiwania włączył się Rutkowski, mówi że ma infomacje o Kacperku
Zaginięcie Kacperka zgłosiła matka, to teraz najgłośniejsza sprawa w Polsce, w poszukiwania włączył się Rutkowski, mówi że ma informacje o Kacperku

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Polecamy również:

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →