Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

Paweł Królikowski i jego aktualny stan zdrowia i choroba: Paweł Królikowski (gwiazda Ranczo i show „Twoja twarz brzmi znajomo”) odwiedził szpital tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Z informacji podanych przez media wynika, że Paweł Królikowski już drugi miesiąc znajduje się na neurologii. Na dodatek niedawno miał przejść kolejny zabieg w wyniku, którego doszło do poważnych powikłań,  które doprowadziły do zakażenia. Dla milionów Polaków choroba Pawła Królikowskiego była olbrzymim zaskoczeniem. Wsparcie podczas imprezy „Telekamery 2020” okazała Katarzyna Skrzynecka – jedna z jurorów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier
  3. Fani w szoku! Nieznane zdjęcie Kory wyciekło do sieci. Nie uwierzysz z kim na nim jest

Paweł Królikowski: jego aktualny stan zdrowia i choroba

Paweł Królikowski (gwiazda „Ranczo” i show „Twoja twarz brzmi znajomo”) odwiedził szpital tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Wsparcie w tych ciężkich chwilach okazała mu jego dobra koleżanka,  Katarzyna Skrzynecka – jedna z jurorów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W jednym z wywiadów dla magazynu „Plotek” wyznała,  że problemy ze zdrowiem Pawła Królikowskiego były już widoczne podczas realizacji poprzedniej edycji popularnego programu.

Czytaj też: Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Katarzyna Skrzynecka przyznała,  że Paweł Królikowski już rok temu miał widoczne problemy zdrowiem. Objawy problemów wykazywał szczególnie podczas nagrań,  kiedy to realizatorzy robili dla artysty przerwy. Skrzynecka stwierdziła również,  że każdy zdawał sobie sprawę z tego,  że Pan Paweł nie jest w najlepszej dyspozycji. Mimo wszystko dla wielu osób pracujących w programie jest on sobą niezastąpioną. Aktorka dodała,  że Paweł Królikowski to typ typowego twardego mężczyzny,  który zawsze walczy do końca. Katarzyna Skrzynecka dodała,  że życzy swojemu przyjacielowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Choroba Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski do szpitala trafił przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Według mediów powodem całej sytuacji są problemy natury neurologicznej u popularnego aktora. Niedawno artysta miał również przejść zabieg, w wyniku którego doszło do powikłań i zakażenia.

Czytaj też: Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

Paweł Królikowski i stan zdrowia i choroba: Paweł Królikowski (gwiazda Ranczo i show "Twoja twarz brzmi znajomo") Telekamery 2020 Katarzyna Skrzynecka...
Paweł Królikowski/ screen YouTube

Źródło: Plotek/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Andrzej Duda ostro nt. PolExit. Będzie wyjście Polski?

Timmermans pogrążył opozycję! PiS może świętować

Holland napisała list do Anglików ws. BrExit-u. Lepiej usiądźcie

/Telekamery 2020 Katarzyna Skrzynecka

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →