Pawlikowska podzieliła się tą nowiną. Będziecie w szoku o co chodzi!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Radosną wieścią podróżniczka pochwaliła się z fanami na swoim koncie Instagram. Znana z audycji, którą prowadziła w radio Zet „Świat według blondynki” Pawlikowska pochwaliła się narzeczonym, którym jest Danny Murdock. Widać, że Pawlikowska jest bardzo szczęśliwa, a zaręczyny oznaczają, że niebawem wyjdzie za mąż za Murdocka.

Pawlikowska pochwaliła się pierścionkiem na swoim profilu Instagram oraz wyjaśniła jakie ma znaczenie:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szafir, bo jest niebieski jak nasze oczy, jak niebo i ocean. Brylanty, bo mają w sobie światło. Ale tak naprawdę to my mamy światło w sobie ? Czy myślicie, że powiedziałam 'Tak’? ? #takczynie #dobrepytanie #zaręczeni #cozadzień #BeataPawlikowska #DannyMurdock

Beata Pawlikowska zaręczyła się

Pawlikowska znana z audycji w radio zet "świat według blondynki" pokazała na koncie Instagram swoje zaręczyny. Jej narzeczonym jest Danny Murdock.
Beata Pawlikowska-Instagram

Czytaj też : Owsiak podjął decyzję! WOŚP wesprze Australię!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dzień później napisała w jakich okolicznościach poznała swojego narzeczonego a jest to dosyć niezwykła historia:

Niezwykła historia ich znajomości

Nieco ponad trzy lata temu pod koniec roku wcale nie planowałam wyruszać w nową podróż. Danny też nie. Nagle na początku stycznia zmieniłam zdanie i zaczęłam szukać celu nowej wyprawy. Chciałam pojechać na Hawaje, do Zimbabwe albo na Madagaskar, ale wszędzie tam akurat lał deszcz. Danny postanowił pojechać na narty w stanie Utah.

Czytaj też: Co z Dodą?! Wyniszcza ją tajemnicza choroba!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

I nigdy byśmy się nie spotkali, gdyby nie to, że on miał wypadek na nartach i lekarz kazał mu odpoczywać. Postanowił więc odpocząć w Belize i Panamie, bo to były ostatnie dwa kraje w Ameryce Środkowej, w których jeszcze nigdy wcześniej nie był. A ja zrezygnowałam z pomysłu moknięcia na Madagaskarze i postanowiłam pojechać do Belize, bo był to ostatni kraj w we wszystkich trzech Amerykach, w którym nigdy wcześniej nie byłam.


Prawie tego samego dnia kupiliśmy bilety do Belize. Ja w Warszawie, on w Nowym Jorku.
Tego samego dnia dopłynęliśmy do cudownej wyspy Key Caulker i spaliśmy w tym samym hotelu – nie wiedząc o tym oczywiście, bo wtedy jeszcze się nie znaliśmy.
A potem tego samego dnia wyruszyliśmy na wyprawę do dawnego majańskiego miasta Caracol w dżungli i tam spotkaliśmy się po raz pierwszy. I natychmiast poczuliśmy się tak, jakbyśmy się odnaleźli nawzajem – mimo że przecież nigdy siebie nie szukaliśmy, bo nie wiedzieliśmy o swoim istnieniu.

Przyjęcie oświadczyn oznacza ,że Pawlikowska prowadząca w przeszłości audycję w radio Zet „Świat według blondynki” zmieniała zdanie odnośnie małżeństwa. Od najmłodszych lat uważała ,że małżeństwo nie jest dla niej „Bycie żoną i matką kojarzyłam z przytłaczającą niewolą.„Jak widać Danny Murdock spowodował, że podróżniczka zmieniła zdanie. Pawlikowska traktuje zaręczyny jako zupełnie nowy i nieplanowany etap w jej życiu .

Źródło: plotek.pl

POLECAMY:

Koroniewska zaatakowana w sieci! Ludzie mają dość jej zachowania
Lewandowska ściemnia?! W rzeczywistości wygląda inaczej!
Muniek Staszczyk wyznaje całą prawdę! Skrzywdził swoją żonę!
Siwiec o polskim show-biznesie. Będziecie w szoku, co wyznała!
Szewach Weiss stanął w obronie Polski. Padły mocne słowa!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,