Paździoch i Ferdek do zmiany! Problemy w „Świat według Kiepskich”

Udostępnij:

Marian Paździoch i Ferdek Kiepski to główne postacie kultowego serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. Kultowa produkcja telewizji Polsat jest już z nami od ponad 20 lat. W najbardziej barwne postacie serialu wcielają się elitarni polscy aktorzy. Ferdka Kiepskiego od samego początku odgrywa Andrzej Grabowski, natomiast Mariana Paździocha — Ryszard Kotys. Warto zaznaczyć, że serial w ostatnim czasie napotyka niemałe problemy na swojej drodze. Mianowicie widzom nie do końca przypadły do gustu najnowsze odcinki serialu. Z tego powodu coraz częściej słychać niezadowolenie płynące z ich strony. Polsat ma problem?

Świat według Kiepskich: Kultowa scena na fanpage serialu

Polecamy przeczytać: Borys Szyc znów to zrobił! To zdjęcie mówi wszystko

Niezadowolenie wśród widzów rozbudził fakt wstawienia na oficjalny fanpage serialu urywka z jednego z pierwszych odcinków sitcomu „Świat według Kiepskich”. Fragment w swojej istocie miał nawiązywać do ciepłych dni, które utrzymują się od dawna w naszym kraju. Marian Paździoch (Ryszard Kotys) przybył z wizytą do Ferdka Kiepskiego (Andrzej Grabowski), aby wyjaśnić sprawę specyficznej pogody. Okazuje się bowiem, że w Świecie według Kiepskich latem jest za oknem skrajny mróz. Marian Paździoch domyśla się, że za tym wszystkim stoi jego sąsiad, czyli Feredek Kiepski. Bystry handlarz ponownie się nie pomylił w ocenie sytuacji. Jego sąsiad prędko mu przedstawił swoje nowe umiejętności wpływania na otaczającą nas pogodę. Przy pomocy prostych komend Ferdek Kiepski pokazał swój wpływ na naturę. Na koniec wizyty główny bohater zesłał silny wiatr, który wygnał Paździocha z apartamentu rodziny Kiepskich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku

Problemy serialu "Świat według Kiepskich". Paździoch (Ryszard Kotys)i Ferdek (Andrzej Grabowski) zmienili się? Co dalej z produkcją telewizji Polsat?
Problemy serialu „Świat według Kiepskich”. Paździoch (Ryszard Kotys)i Ferdek (Andrzej Grabowski) zmienili się? Co dalej z produkcją telewizji Polsat?

Puenta kultowej sceny serialu Polsatu

Po całym zajściu Marian wylądował na fotelu na klatce schodowej. Spotkał tam swoją żonę, której wprost oznajmił, iż władzę może mieć nawet człowiek z niepełnym podstawowym wykształceniem. Paździoch miał tu oczywiście na myśli Ferdka, który legitymuje się stwierdzeniem, iż „w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem”.

Fani niezadowoleni. Paździoch i Ferdek do zmiany?

Po tym fragmencie odcinka serialu w produkcji telewizji Polsat niejednemu fanowi zakręciła się w oku przysłowiowa łezka. Pod udostępnionym filmem nie brakowało komentarzy, które wyrażały głęboki ból i żal fanów z powodu tęsknoty za starymi odcinkami sitcomu. Ich zdaniem dzisiejszy Marian Paździoch (Ryszard Kotys) i Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski) to zupełnie inne postacie. Nie brakowało także zdań, iż dzisiejszych odcinków nie da się czasem oglądać. Czy producenci wezmą sobie te uwagi do serca? Czas pokaże. Aktualnie wszyscy czekają na wzniesienie produkcji już na jesieni.

źródło: facebook

POLECAMY:

Justyna Żyła zalicza wpadkę. Fani szydzą z jej stroju
Atak na rodzinę gwiazdy „TzG”! Fanom puszczają nerwy
Edyta Górniak wyznała prawdę! To on jest jej facetem życia
Skandal w TVP! Uczestniczka bierze lesbijski ślub
Szokująca decyzja TVP. Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan!

, , , , ,