Przerażające wyznanie Qczaja! Mrożące krew w żyłach fakty

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To się nie mieści w głowie! Na przerażające wyznanie zdecydował się trener personalny i celebryta, Daniel Kuczaj, znany szerzej po prostu jako Qczaj. Jak napisał Qczaj na portalu Instagram, był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też potwierdzić fakt, że jest gejem.

Daniel Kuczaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w kraju, 33- latek z Ludźmierza na Podhalu, wszystkich potrafi zarazić swoim pozytywnym podejściem do życia, jego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna góralska gwarą, którą mówi ze swadą w swoich programach. Jeszcze większą popularność dał mu występ w 9 edycji hitowego programu tanecznego stacji Polsat, „Taniec z Gwiazdami”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dlatego jesteśmy w tym większym szoku, gdy przeczytaliśmy jego wstrząsające wyznanie. Qczaj przyznał w szczerym poście, opublikowanym na jego profilu na Instagramie, że molestował i zgwałcił go pedofil, gdy miał 7 lat.

Qczaj był molestowany i zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie!

View this post on Instagram

to najtrudniejszy post jaki przyszło mi napisać do tej pory i najtrudniejsza decyzja jaką podjąłem w życiu… Jestem dzieckiem – mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” – moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu… Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia – ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora… Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła a w drodze powrotnej często nas odwiedzał… Przetrwałem. Wyjechałem do Krakowa. Zawsze czułem się inny, zresztą nawet gdybym o tym zapomniał to koledzy na korytarzach szkolnej bursy sukcesywnie mi o tym przypominali. Pedał, ciota, cipa – nie są to określenia które dowartościowują 16-latka, a w kimś z tak pokiereszowanym wnętrzem rozbudzą tylko jedną myśl – nie chcę już żyć! Pamiętam, gdy siedząc na skraju Skałek Twardowskiego oswajałem się z myślą, że tylko jeden ruch dzieli mnie od całkowitej wolności… Wolność. Pisząc te słowa dokładnie pamiętam jak brudny, samotny i niekochany się czułem. Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji. To moja historia. Dziś mama jest ze mnie dumna… Radzili mi bym tego nie mówił, że będą mnie atakować, że nie wszyscy zrozumieją… Gdy zaczęło się moje piekło miałem 7 lat, przez kolejne znosiłem upokorzenie i strach… Czego mam się dzisiaj bać? – że wyleją na mnie szambo zakrapiane święconą wodą? Dziś pogodzony ze wszystkim co było i dumny z tego kim jestem, staję w prawdzie z Tobą i ze sobą. Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie to znaczy, że wszystko miało sens… Ukochuje Daniel Józek #ukochojsie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Qczaj (@qczaj) on

Już kilka miesięcy temu, Qczaj w jednym z wywiadów przyznał, że w młodym wieku zmagał się z depresją i brakiem akceptacji wśród rówieśników, co także doprowadziło do sytuacji, w której chciał odebrać sobie życie. To sport dał mu siłę żeby to przezwyciężyć.

„Depresja, stany lękowe to coś nad czym pracowałem bardzo długo. Dziś mogę powiedzieć, że nad tym zapanowałem, że ujarzmiłem te siedzące we mnie „potwory”. Jednym z elementów, który mi w tym pomógł, był właśnie sport. Dzięki niemu miałem chęć, by wychodzić do ludzi, by robić coś dla siebie, by te nerwy które były we mnie pokierować w dobra stronę”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też :Przybylska ostro o TVN. Powiedziała to przed śmiercią

Teraz znany trener zdecydował się pójść o krok dalej i wyznał przerażającą prawdę o swoim dzieciństwie. Nie mieści się w głowie, co musiał wtedy przeżywać. Jakby tego było mało Qczaj zdecydował się na coming out i potwierdził w tym samym poście, że jest gejem.

Daniel Kuczaj (Qczaj) był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też na wyznanie, jest gejem.
Daniel Kuczaj (Qczaj) był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też na wyznanie, jest gejem. Screen/ YouTube

źródło: Fakt

Polecamy także:

Wiemy ile zarobili uczestnicy Sanatorium Miłości. Oto kwoty

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Kurdej-Szatan złamała prawo i pochwaliła się tym na Insta. Gruba przesada

Podwozisz dziecko do szkoły? Dostaniesz mandat!

Grabowski dostał prosto w twarz w programie na żywo. Wszystkich wryło

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →