Kazik podjął radykalny ruch wobec „Trójki”. To koniec

Radiowa Trójka: Kazik Staszewski i jego utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” oficjalnie zostały usunięte z programu trzeciego Polskiego Radia o czym na portalu Facebook poinformował Kazik.

Czytaj też: Górniak zrównana z ziemią! Upokorzona przed całą Polską

Wciąż nie milkną kontrowersje wywołane usunięciem listy przebojów radiowej trójki z zeszłego tygodnia. Wówczas to w pierwszym rozdaniu oficjalnie ogłoszono, że zwycięzcą głosowania jest Kazik Staszewski ze swoim nowym utworem pod tytułem „Twój ból jest lepszy niż mój”. Niestety po pewnym czasie utwór został usunięty z pierwszego miejsca i przeniesiony na miejsce czwarte.

Radiowa Trójka: Kazik Staszewski i jego utwór „Twój ból jest lepszy niż mój” oficjalnie zostały usunięte

Z powodu degradacji piosenki Kazika Staszewskiego pt. „Twój ból jest lepszy niż mój” z pierwszego miejsca na czwarte wybuchła olbrzymia afera. Informacja o zwycięstwie w liście przebojów utworu Kazika bardzo szybko znikła. Następnie pojawiła się informacja od władz radia, że zwycięstwo piosenki nastąpiło w wyniku błędu podczas głosowania.

Polecamy również: Jackowski powiedział co czeka Trzaskowskiego. Będzie skandal?

Mimo wszystko zespół nie wycofał piosenki z radia. Taką postawą Kazika Staszewskiego i Kultu byli zaskoczeni fani, którzy spodziewali się bardziej radykalnych kroków z ich strony. Warto również wspomnieć, że w geście solidarności między innymi Dawid Podsiadło i Organek wycofali swoje piosenki z rozgłośni.

Z kolei Michał Wiśniewski, Monika Zamachowska i Doda skrytykowali zachowanie władz radia. W tej sytuacji Kazik przemyślał sprawę raz jeszcze i oficjalnie poinformował fanów o wysłaniu informacji do radia z żądaniem wycofania jego utworu.

Zobacz również: Kaczyński pokazał środkowy palec Grodzkiemu? Szczęki opadają

W związku z zaistniałą sytuacją żądam wycofania piosenki Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego

napisał Staszewski w ostatnim poście na oficjalnym profilu zespołu Kult na Facebooku.

Radiowa Trójka: Kazik Staszewski i "Twój ból jest lepszy niż mój"  zostały usunięte z Trójki  o czym na portalu Facebook poinformował Kazik.
Radiowa Trójka: Kazik Staszewski i „Twój ból jest lepszy niż mój” zostały usunięte z Trójki o czym na portalu Facebook poinformował Kazik./ screen YouTube

Polecamy także:

Potwierdzono to czego lekarze obawiali się najbardziej. Chodzi o COVID-19

Kowalska zwariowała? Najpierw oszustwo i wyzwiska, a teraz to!

Wojewódzki komentuje sytuację w Trójce. Zwrócił się do Niedźwieckiego

Polecamy także:

Trzaskowski zagroził TVP i upokorzył Andrzeja Dudę

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →