Roksana Węgiel przesadziła! Jej wygląd przeraża

Udostępnij:

Roxie wydaje nową płytę! Zwyciężczyni konkursu „The Voice Kids” i „Eurowizja Junior” pochwaliła się jej okładką na swoim profilu prowadzonym na portalu Instagram. Jeden szczegół fotografii, którą podzieliła się Roksana Węgiel przykuł uwagę internautów i wywołał kontrowersje, bowiem do tej pory piosenkarka stroniła od szaleństw.

14-letnia Roksana Węgiel jest jeszcze nowicjuszką w świecie show-businessu, więc musi się jeszcze nauczyć, że cokolwiek zrobi, może wywołać kontrowersje. Tak właśnie było w przypadku fotografii promującej nową płytę Roxie, którą dziewczyna umieściła na swoim profilu w serwisie Instagram. Zdjęcie, z pozoru zwyczajne, przedstawia twarz piosenkarki, ale jest jeden szczegół, który zwraca uwagę i sprawia, że mamy poczucie, że „coś tu nie gra”.

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

Na twarzy zwyciężczyni konkursów „The Voice Kids” i „Eurowizja Junior”, wysoko na nosie, na wysokości oczu, widoczne jest coś, co wygląda jako kolczyk. Czujni fani od razu to wyłapali i rozpoczęli debatę dotyczącą tego, jakiej natury jest faktycznie ta ozdoba.

Roksana "Roxie" Węgiel wywołała kontrowersje w na portalu Instagram. Co takiego zrobiła zwyciężczyni konkursów "The Voice Kids" i "Eurowizja Junior"?
fot.: Roksana Węgiel, screen/ Instagram

Gdyby okazało się, że nastoletnia piosenkarka zdecydowała się faktycznie wykonać sobie piercing twarzy, mogłoby to świadczyć o tym, że twardy świat show-businessu już na dobre pochwycił ją w swoje łapy, i że niewinność Roxie dobiega kresu. Potem już tylko tatuaże, seks-skandale i ostateczny upadek w wieku 21 lat…

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Na szczęście okazało się, że ozdoba twarzy, która wzbudziła takie kontrowersje, to tylko naklejka, którą Roksana Węgiel wykorzystała na potrzeby sesji zdjęciowej. Chyba wszystkim śledzącym wątek osobom kamień spadł z serca, bo Polska nie jest raczej gotowa na doznania, jakich dostarcza swym fanom np. Miley Cyrus, która ze słodkiej idolki nastolatek wyrosła na wielką skandalistkę, szokującą swoim scenicznym i pozascenicznym zachowaniem.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

, , , ,