Różalowi puściły nerwy! Poleciały w ich stronę najgorsze obelgi

Marcin Różal Różalski to były zawodnik MMA, który ostatnio wystąpił w show TVN Ameryka Express, sportowiec wywołał własnie niemałe zamieszanie, gdy usunął z portalu Facebook użytkowników, którzy w komentarzach się z nim nie zgadzają.

Różal szokuje kolejny raz. Po zakończeniu kariery w MMA, kontrowersyjny zawodnik zdecydował się na udział w show stacji TVN Ameryka Express. Po jego zakończeniu oświadczył, że nie wszyscy uczestnicy przypadli mu do gustu. Teraz kolejny raz zaskakuje. Różalski stwierdził, że usuwa wszystkich użytkowników obserwujących go na Facebooku, którzy się z nim nie zgadzają i mają odmienne poglądy. Wydał nawet specjalne oświadczenie, które zamieścił na swoim profilu na Facebooku.

Czytaj też: Awantura w TVN. Poseł PiS nie wytrzymał i powiedział co sądzi o stacji

„Dobry wieczór Szanowni. Nie miło też zwracam się do tych tępych…, co wchodzą tu siać zamęt i zerkać co się dzieje, a jak nie podpasi coś, to wylać wiadro pomyj, które są waszym codziennym menu” – napisał były zawodnik MMA (pisownia oryginalna).

Marcin Różal Różalski usuwa z serwisu Facebook niezadowolonych użytkowników!

„Jeżeli się komuś nie podoba mój parszywy, potatuowany ryj, jeżeli nie podoba ci się co zamieszczam, to na c… tu włazisz k… i się produkujesz. Nie jest to forum dyskusyjne i nie interesuje mnie opinia, ani zdanie na tematy, które poruszam i jest one sprzeczne z moim, więc wszystkie takie balasy, które będą tu się otwierać ze swoimi teoriami będą usuwane i blokowane” – dodał następnie Różal.

Zobacz również: Andrzej Duda ostro do opozycji. Zapamiętają to na długo

Różalski zaznaczył także, że ma gdzieś czy taka decyzja komuś przypadła do gustu, czy się z nią nie zgadza. Wielu użytkowników podzielających poglądy Różala wyraziło swoje poparcie dla ruchu jaki wykonał. Ten nie pozostał dłużny i odpowiedział im w komentarzach.

„Pozdrawiam tylko Dobrych. Moc, Siła i Honor” – zakończył Marcin Różalski.

Marcin Różal Różalski to były zawodnik MMA, który ostatnio wystąpił w show TVN Ameryka Express, własnie usunął z Facebook użytkowników, którzy go obrażali.
Marcin Różal Różalski, były zawodnik MMA i uczestnik Ameryka Express (TVN), screen Facebook

Źródło: Interia

Polecamy także:

Gessler wściekła na Polaków! Powiedziała co o nich myśli

Damięcki chce ukarać Kaczyńskiego. Zobacz co wymyślił

Bolesna wpadka Szumowskiego w programie na żywo. Słyszała to cała Polska

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →