Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

Udostępnij:

Marian Paździoch (Ryszard Kotys), Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski) oraz Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) to główne postacie serialu Świat według Kiepskich. Niestety w ostatnim czasie Ryszard Kotys i jego choroba mogą bardzo martwić wiernych fanów i widzów popularnego sitcomu Polsatu. Niedawno media obiegła bardzo przykra informacja mówiąca, iż stan aktora nie należy do najlepszych. Z tego też powodu w poprzednim sezonie przez kilka odcinków kultowego Paździocha zabrakło. Co dalej ze stanem zdrowia popularnego aktora?

Ryszard Kotys i jego choroba

Czytaj też: Mucha zszokowała wyglądem! Czy to na pewno ona?

Świat według Kiepskich to bez wątpienia największy klasyk w gamie seriali telewizji Polsat. Popularny sitcom został wymyślony w 1997 przez Janusza Sadzę, Aleksandra Sobiszewskiego, Igora Nurczyńskiego i Romana Regę, powiązanych z wrocławską grupą Mader Faker Studio działającą przy Wrocławskim Teatrze Pantomimy. Serial początkowo produkowany był we Wrocławiu, a obecnie w Bielanach Wrocławskich. Na początku mało kto dawał szansę na sukces temu projektowi. Nawet sami aktorzy podchodzili do tej koncepcji ze sporym dystansem. Dziś jednak Świat według Kiepskich jest zaliczony do jednych z najdłużej produkowanych sitcomów w historii światowej telewizji.

Marian Paździoch (Ryszard Kotys),  Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski) oraz to postacie serialu Świat według Kiepskich. Ryszard Kotys i jego choroba...
Ryszard Kotys/ screen YouTube

Czytaj też: Kurdej Szatan została brutalnie upokorzona. Przerwała milczenie i opowiedziała wszystko

Głównymi bohaterami produkcji są Marian Paździoch (Ryszard Kotys), Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski) oraz Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), bez których zdaniem wielu fanów Świat według Kiepskich nie byłby taki sam. Niestety w ostatnim czasie Ryszard Kotys i jego choroba mogą bardzo martwić wiernych fanów i widzów popularnego sitcomu Polsatu. Aktor przed rokiem skarżył się na poważne problemy zdrowotne. Miewał sytuację, w których po prostu się gubił znajdując się w miejscach, których przebywał sporadycznie. Aktualnie według władz telewizji Polsat, aktor jest już w zdecydowanie lepszej dyspozycji.

Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – opowiadał w rozmowie z mediami Ryszard Kotys.

POLECAMY TAKŻE:

Gessler była w szoku po zobaczeniu TEGO na talerzu!
Wendzikowska, Siwiec i ogromna wpadka! Wolałyby aby tych zdjęć nie było

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skandal u Rozenek Majdan! Ludzie wściekli do białości
Joanna Krupa oszukała wszystkich! Co z jej ciążą?
Kurdej Szatan w Hollywood? Aktorka przerwała milczenie i wyznała całą prawdę

, , , ,