Oni nie zagrają już w Ranczo! Fani zrozpaczeni

Udostępnij:

Serial Ranczo to kultowa produkcja TVP. Od 2016 roku widzowie z utęsknieniem oczekują wiadomości o powrocie kultowego serialu na antenę. Okazuje się, że serial wkrótce może wrócić do telewizyjnej jedynki. Czy losy Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska) oraz Pawła i Piotra Kozioł (Cezary Żak) będą wciąż takie same? Jak będzie wyglądać ekranizacja kinowa serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”? Na te pytania postaramy się dziś niezwłocznie odpowiedzieć.

Serial Ranczo: Początki kultowej komedii

Serial Ranczo zadebiutował na małym ekranie w 2006 roku. Nikt wówczas raczej się nie mógł spodziewać, że produkcja wkrótce osiągnie tak wielki sukces. Warto bowiem podkreślić, że miliony Polaków pokochało serial obyczajowy już po pierwszym sezonie. To w efekcie zaowocowało pomysłem produkcji wersji kinowej pt. „Ranczo Wilkowyję”. Pierwszy film o przychodach mieszkańców Wilkowyi wyszedł w 2007 roku. Aktualnie na rok 2020 jest planowana druga kinowa odsłona pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczyt żenady? Producenci “Kiepskich” właśnie ogłosili konkurs dla widzów! Trzymajcie się… (film)

Ranczo zemsta Wiedźm wkrótce w kinach. Co z serialem?

To, że już niedługo ujrzymy ponownie serial Ranczo w wersji kinowej, jest niemal pewne. Niestety wciąż nie jest rozstrzygnięta kwestia dotycząca kontynuacji macierzystego serialu. Na ten temat co jakiś czas pojawiają się coraz to nowsze doniesienia. Jedno z nich pochodzi bezpośrednio od Elżbiety Romanowskiej, która w kultowym serialu wciela się w postać Jolki — sprzedawczyni ze sklepu Więcławskiej, żony serialowego Pietrka. Według opinii aktorki rozmowy na temat kontynuacji serialu już trwają, lecz obsada w najbliższym sezonie ma być okrojona.

Serial Ranczo produkcji TVP wraca?  Ponownie zobaczymy takich aktorów jak Ilona Ostrowska , Cezary Żak. Będzie także film "Ranczo zemsta Wiedźm".
Serial Ranczo produkcji TVP wraca? Ponownie zobaczymy takich aktorów jak Ilona Ostrowska , Cezary Żak. Będzie także film „Ranczo zemsta Wiedźm”.

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Z pewnością nie zobaczymy Elżbiety Romanowskiej, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że gdyby miała być brana pod uwagę w najnowszym sezonie, to z pewnością ktoś już by się z nią w tej sprawie kontaktował. Przede wszystkim warto dodać, że scenariusz nowego sezonu miał już ujrzeć odtwórca roli Arkadiusza Czerepacha — Artur Barciś. Zdaniem aktora pomysł na nowy sezon jest bardzo ciekawy i chętnie wystąpi w kolejnym sezonie.

Cezary Żak, Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski w najnowszym sezonie serialu TVP?

Według informacji podanych przez Super Express w najnowszym sezonie niezabranie takich aktorów jak Ilona Ostrowska, Cezary Żak czy Paweł Królikowski. Bez wątpienia są to odtwórcy roli, bez których mało kto wyobraża sobie kultowy serial.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)
Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)

, , , ,