Stan Borys pokazał szokującą relację z zamieszek w Nowym Jorku. Przerażające

Stan Borys znajduje się obecnie w Nowym Yorku, gdzie przechodzi rehabilitację, muzyk w lutym przeszedł udar, na portalu Facebook zdał relacje z tego jak przebiegają zamieszki w USA.

W lutym zeszłego roku Stan Borys przeszedł poważny udar mózgu, na początku tego roku udał się do USA żeby kontynuować rehabilitację, niestety wybuch epidemii koronawirusa zmusił go do pozostania w swoim mieszkaniu w Nowym Yorku.

Czytaj też: Uczestnik „Jeden z dziesięciu” wygadał się i ujawnił prawdę o programie! Nikt nie wiedział

Teraz Stan Borys zdał relację na portalu społecznościowym Facebook jak wygląda sytuacja w Nowym Yorku i USA, zamieszki wyrwały się spod kontroli. Obrazy które przedstawił są przerażające. Obecnie w Stanach Zjednoczonych trwają masowe protesty, które w wielu miejscach przerodziły się w zamieszki. Wszystko z powodu śmierci George’a Floyda, który zginął z rąk policjantów.

Stan Borys w lutym przeszedł udar, teraz jest uwięziony w Nowym Yorku podczas zamieszek

Warto przypomnieć, że czarnoskóry czterdziestokilkuletni mieszkaniec Minneapolis, George Floyd został brutalnie zamordowany przez policjantów na oczach przechodniów. To zdarzenie wywołało falę protestów w całych Stanach Zjednoczonych, cała sytuacją mocno już eskalowała.

Zobacz również: Żenująca i wstydliwa wpadka na wizji! Widzowie nigdy tego nie zapomną

„To nie jest dobry dzień, Nowy Jorku”

– napisał na Facebooku Stan Borys.

Muzyk zamieścił także kilka fotografii które przedstawiają obraz zniszczeń dokonanych podczas zamieszek. Ucierpiało bardzo wiele sklepów i lokali gastronomicznych. Wybito witryny sklepowe, a straty liczy się już w milionach dolarów.

Na początku lutego 2019 roku wokalista trafił do szpitala, gdzie przez wiele godzin znajdował się na Oddziale Intensywnej opieki Medycznej. Lekarze stwierdzili u niego udar niedokrwienny, który wywołał paraliż lewej strony ciała.

Stan Borys znajduje się obecnie w Nowym Yorku, muzyk w lutym przeszedł udar, na  portalu Facebook zdał relacje jak przebiegają zamieszki w USA.
Stan Borys miał udar, teraz jest w Nowym Yorku, screen Facebook

Źródło: Interia

Polecamy także:

Żartowali w TVP z ciężko chorych! Obrzydliwa wpadka i tłumaczenia

A jednak! TVP podjęło decyzję w sprawie Nowakowskiej

Wojewódzki pokazał jak mieszka. Szczęki opadają

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →