Michał Szpak ma poważne problemy. To będzie koniec kariery?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak znany z The Voice of Poland może mieć problemy, gdy już będzie mógł grać koncerty okaże się czy może grac swoje największe hity, jak potoczy się jego kariera?

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler zdobyła się na bolesne wyznanie. Okropne

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak poinformował oficjalnie jakiś czas temu, że na początku stycznia zakończyła się jego współpraca z agencją, która dotąd go reprezentowała .

Kontrowersyjny wokalista Michał Szpak który jest również jurorem w „The Voice of Poland” zakończył współprace z reprezentującą go do tej pory agencją. Wokalista zatrudnił nowego managera. Ta decyzja może spowodować duże problemy . Michał Szpak jest bardzo znanym artystą, jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artysta reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji. Niestety Michał Szpak może się wpędzić w problemy przez swoją ostatnią decyzję.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Szokująca metamorfoza Viki Gabor. Jak rodzice mogli na to pozwolić?

Co prawda teraz nie ma możliwości grania koncertów przez pandemię koronawirusa, jednakże gdy już powróci na scenę może być nieciekawie. Wszystko przez to, że prawdopodobnie prawa autorskie do niektórych utworów pozostają w rękach poprzedniej agencji. Jaka to naprawdę wygląda?

Michał Szpak może mieć poważne problemy

Michał Szpak poinformował na swoim profilu Instagram, że zakończył współpracę z dotychczasową agencją. Od teraz jego managerem będzie Maciej Durczak, który jest mężem Anny Wyszkoni. Fanów zaniepokoiło oświadczenie wydane przez byłą już agencję artysty „Musicart”. Ponieważ brzmi ono dosyć niepokojąco, fani zaczęli się martwić o muzyka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ponieważ jak się okazało firma jest nadal współwłaścicielem praw autorskich do niektórych utworów piosenkarza może to stanowić problem. Michał Szpak może mieć z tego powodu poważne problemy w przypadku ponownej możliwości wyjścia na scenę.

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

Oświadczenie agencji

Wszystkie zawarte przez nas umowy na występy Artysty w roku 2020 będą wykonane zgodnie z ich treścią, natomiast w sprawie kolejnych koncertów prosimy kontaktować się z nowym managementem Michała Szpaka. Jednocześnie pragniemy poinformować ich potencjalnych organizatorów, że w sprawie licencji na publiczne wykonania wszystkich utworów z albumów „Byle Być Sobą” oraz „Dreamer” w tym największych przebojów artysty takich jak m.in. „Color Of Your Life”, „Jesteś Bohaterem”, „Byle Być Sobą” czy „Don’t Poison Your Heart” należy kontaktować się z firmą Jaguarec Sp. z o.o. oraz SM Publishing Sp.z o.o., które są współwłaścicielami praw autorskich do tego repertuaru

– przekazano oficjalnie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób szczegóły oświadczenia agencji odbiją się na przyszłej karierze Szpaka. Więcej na ten temat dowiemy się już wkrótce od samego artysty . Michał Szpak jest silną osobowością więc ewentualne problemy nie powinny go sparaliżować.

Michał Szpak znany z The Voice of Poland może mieć problemy, gdy już zacznie grać koncerty mogą mu robić pod górkę, dlaczego i jak potoczy się jego kariera?
Michał Szpak znany z The Voice of Poland może mieć problemy, gdy już zacznie grać koncerty mogą mu robić pod górkę, dlaczego i jak potoczy się jego kariera?

Źródło: pikio

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →