Nowy skandal w „TzG”! Widzowie skoczyli sobie do gardeł

5 odcinek show TV Polsat „Taniec z gwiazdami” upłynął pod znakiem „imienin u cioci”. Gwiazdy wirowały na parkiecie w rytm biesiadnych hitów, jak np.: „Biełyje rozy”, „Biały miś” czy „Prawy do lewego”. Jak to zwykle bywa, ogłoszeniu werdyktu towarzyszyły wielkie emocje, ale tym razem to nie Barbara Kurdej Szatan była ich źródłem. A zatem, jeśli nie gwiazda serialu „M jak miłość”, to kto tak wzburzył użytkowników portalu Instagram i Facebook?

Taniec, jak każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że oprócz walorów czysto technicznych, dobre wykonanie musi również posiadać w sobie „to coś”. Jak różnie definiowane jest „to coś” przez ludzi, udowodnił 5 odcinek programu „Taniec z gwiazdami” wyemitowany wczoraj przez Polsat. W jego trakcie gwiazdy musiały zatańczyć układ taneczny przygotowany w oparciu o melodię któregoś z popularnych hitów biesiadnych.

Czytaj też: Nie uwierzysz co zrobiła Rozenek! Sieć oszalała

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Barbara Kurdej Szatan („M jak miłość”) jest bardzo mocna w tańcu. Każdy jej układ zyskuje sobie aprobatę jury i publiczności, zapewniając jej miejsce „na pudle”. Nie inaczej było tym razem. Walc wiedeński, jaki wykonali wraz z Jackiem Jeschke, jako pierwszy taniec tej edycji zdobył 30 punktów! Także para Damian Kardas – Janja Lesar została nagrodzona maksymalną liczbą punktów.

5 odcinek show „Taniec z gwiazdami” zakończył się skandalem

5 odcinek show TV Polsat "Taniec z gwiazdami" wygrała Barbara Kurdej Szatan. Ale to nie zwycięstwo gwiazdy "M jak miłość" wzburzyło Instagram.
fot.: Akop Szostak, Sara Janicka, screen/Instagram

Oczywiście nie wszyscy widzowie zgodzili się z tym wynikiem, ale nie da się tego porównać do burzy, jaka przetoczyła się przez Instagram i Facebook w związku z decyzją o tym, kto ma odpaść z programu po tym odcinku. I w tym właśnie momencie ujawnił się konflikt pomiędzy tym, jak oceniają każde wykonanie eksperci, a tym, jak je odbierają fani, bo w klasyfikacji jurorów najmniejszą liczbę punktów zdobyła para Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Jednak to nie oni ostatecznie pożegnali się z programem, a Akop Szostak i Sara Janicka, za których odejściem opowiedziało się najwięcej widzów.

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie. Marta Manowska w bikini!

W tym momencie, część fanów niezadowolonych z tej decyzji rzuciło się do mediów społecznościowych, by w niewybrednych słowach ją skomentować. Na forach zapanował stan permanentnej wojny pomiędzy tymi, którzy uważają, że Magda Bereda już dawno powinna opuścić program, a tymi, którzy stoją za nią murem. Okazało się, że nie tylko gwiazda „M jak miłość” ma swoich wiernych fanów. Także Bereda posiada zastęp wiernych zwolenników, którzy nie pozwolą jej odpaść tak szybko. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nie raz będziemy mieć do czynienia z wojną wśród fanów, bo każdy odcinek show TV Polsat przynosi coraz większe emocje.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Mandaryna dobija Wiśniewskiego. Powiedziała co myśli
Lara Gessler chodzi nago? Pokazała zdjęcia!
Najgorsze Kuchenne Rewolucje! Tak źle jeszcze nie było
Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak mama
Szokujące wyznanie Mariny! Ludzie nie mieli litości

, , , ,